Гідропломба

Гідропломба

Що таке гідропломба?

Гідропломба – суміш для зупинки протікань!

Гідропломба – ремонтна суміш, що швидко схоплюється, на основі спеціальних цементів і активних хімічних добавок для миттєвої зупинки активних течій води, монтажних і ремонтних робіт, який застигає через кілька секунд після контакту з водою.

Гідропломба здатна швидко набирати міцність навіть під напором води, гідроізолюючи дефекти будівельних конструкцій з напірною течією називається гідропломбою. В основному на ринку зустрічаються гідропломби здатні схоплюватися від 10 до 60 секунд. Завданням цементної гідропломби є швидке та надійне усунення течій та проривів води. Гідропломба використовується для усунення течій у підвалах, підземних гаражах, тунелях, греблях, каналізації, очисних спорудах, бетонних трубах, шахтах ліфта, портових спорудах, шлюзах, трубопроводах (як супутній захід), бункерах, штольнях, підземних переходах гідроізоляція із зовнішнього боку неможлива.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією бетону будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Використання гідропломби для усунення протікання є одним із найпростіших, швидких та доступних способів для вирішення більшості тимчасових завдань гідроізоляції.

Застосування гідропломби рідко спочатку передбачається проектом на будівельні роботи і часто викликане необхідністю зупиняти протікання «за місцем» і в тому числі під час будівництва при неякісно виконаній гідроізоляції. А в ряді випадків, навпаки, для того, щоб зробити постійну гідроізоляцію, наприклад – мембранну або обмазувальну, потрібно тимчасово прибрати воду, яка заважає влаштуванню «проектної» гідроізоляції.

Сьогодні жоден будівельний об’єкт має заглиблену частину не обходитися без використання різноманітних гідропломб, оскільки вони вже давно довели свою перевагу для оперативного вирішення задач гідроізоляції при мінімальних витратах та використанні технічних засобів.

У складі гідропломби для закладення течі відсутні шкідливі речовини. Тому вона підходить для резервуарів та колодязів із питною водою.

Гідропломба Minostop

 Швидкотужавний розчин для тампонажу місць джерела води

Гідропломба Minostop від Німецької компанії Minova – якісна спеціальна цементна суміш, що швидко схоплюється, для усунення місць витоків, а також ремонту!

Гідропломба Minostop

Гідропломба Minostop

Minostop – це готова суміш сухих порошків. При використанні даної суміші на ділянці необхідно тільки додати чисту воду для отримання високо ущільненого розчину, що швидко схоплюється і легко заливається. Основа матеріалу – суміш цементу, фракціонованих заповнювачів, спеціальних наповнювачів та хімічних добавок, що регулюють швидкість схоплювання та зводять ризик утворення усадкових тріщин до мінімуму.

Технічні характеристики

Характеристики продукту

Матеріал Minostop
Міцність при стисканні через 1 годину1 6 МПа
Міцність при стисканні через 28 днів1 40 МПа
Зручність укладання Пластик
Час схоплювання / термін придатності1 60 сек.
Щільність 2250 ± 100 кг/м3
Займистість Незаймистий (А1)

 

Характеристики компонентів

Матеріал Minostop
Колір / форма Сіро-коричневий порошок
Розмір частинок < 1,0 мм
Кількість води на 25 кг мішок 2 л/10 кг
Витрата 2,0 кг/м2/мм
  1. при температурі 20 °C

Основні переваги

  • можливість нанесення на вологі поверхні або навіть на джерела води, під час витоку;
  • стійкість до агресивних вод;
  • водо- та газонепроникність;
  • швидке схоплювання;
  • негорючий;
  • простість та безпека у застосуванні;
  • відмінне зчеплення з основою.

Рекомендації щодо застосування

Підготовка поверхні

Поверхня, що підлягає заливанню, повинна бути ретельно очищена від бруду і незв’язаних частинок. Після завершення очищення поверхня повинна залишатися вологою. Ділянки, що підлягають закладенню, необхідно вибити на глибину 15 мм та заповнити розчином з консистенцією “mechanical key”. Необрізані краї не допускаються. Для усунення джерела води отвори тріщин повинні бути прорізані приблизно на 20 мм. Прорізи повинні бути завжди підрізані, щоб уникнути утворення V-подібних перерізів. Можливе застосування при активній течії води. Однак (одначе), у разі сильного витоку з ґрунту, необхідно усунути виток шляхом введення органічних адгезивів (наприклад, матеріали CarboPur). Як додатковий метод при сильному витоку може застосовуватися забір води через водовідвідну трубу. Температура основи та повітря під час заливки та через 7 днів після заливання повинна бути вищою 5°C.

Гідропломба - суміш для зупинки протікань!

Гідропломба – суміш для зупинки протікань!

Наші фахівці можуть проконсультувати Вас з таких питань:

гідропломба
fix 10 s
schomburg
minostop
aquafin 1k
гідропломба купити
aquafin Fix 10S
гідропломба для колодязя
купити гідропломбу
гідропломба minostop
гідропломба для колодязя купити
гідропломба для бетону
гідропломба ціна
гідропломба для колодязів ціна
гідроізоляція гідропломбу
суміш гідропломбу
купити гідропломбу для колодязя
гідропломба для підвалу
гідропломба для закладення течій у бетоні
гідропломба schomburg
гідропломба для закладення течій

 

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці  абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69< /span>

Телефонуйте просто зараз!

 Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

 Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

 Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp

Позначки

Відновлення бетону (7) Гидроизоляция (9) Гідроізоляція фундамента (14) Закладення швів та примикань (5) Заповнення порожнеч (6) Матеріали для ремонту бетону (4) Ремонт бетонних конструкцій (4) Ремонт бетонних поверхонь (5) Ремонт бетону (9) Ремонт доріг та мостів (7) Ремонтні суміші (6) Ремонтні суміші для бетону (6) Ремонту бетонних конструкцій доріг та мостів (7) Ремонту тріщин (5) Ремонту тріщин у цегляній кладці (5) Реставрація бетону (10) Реставрація та відновлення бетону та залізобетону (6) Розчин для ремонту бетону (5) Спеціальні ремонтні суміші (5) Спеціальні сухі суміші (5) Суміш для ремонту (4) Суміш ремонтна для бетону (5) Суміші для ремонту (5) Суміші для ремонту бетонних конструкцій (4) Суха цементна суміш (4) ЦГіП (5) гідроізоляція (18) гідроізоляція бетона (9) двокомпонентна ін'єкційна смола (4) заповнення порожнин (7) материалы MINOVA (5) поліуретанова смола (4) проникаюча гідроізоляція (6) ремонт бетона (7) ремонт бетонних конструкций (7) ремонт бетону суміші (5) ремонтна суміш по бетону (6) ремонтний розчин для бетону (5) ремонтні склади (5) ремонту тріщин у бетоні (10) склад для ремонту бетону (5) суміш для відновлення бетону (4) суміш для ремонту фундаменту (5) суха суміш для ремонту бетону (8) цементна суміш (5)