Готові рішення для ремонту, відновлення, зміцнення, захисту, гідроізоляції.

Матеріали для ремонту, відновлення, зміцнення, захисту, гідроізоляції.

Виконуємо роботи з ремонту, відновлення, зміцнення, захисту, гідроізоляції.

Професійно виконуємо роботи та постачаємо матеріали для розв’язання проблем гідроізоляції: спеціальні суміші для зупинки води, гідроізоляція, що проникає, спеціальні суміші для гідроізоляції.
Ремонт та реконструкція, бетонних та залізобетонних конструкцій, тунелів, мостів, дамб, заповнення вибоїн, (порожнин) у бетоні та залізобетоні, зупинка протікань. Спеціальні ремонтні суміші.
Гідроізоляція

Готові рішення та матеріали для гідроізоляції. Виконання гідроізоляційних робіт, консультація. Великий вибір якісних матеріалів для гідроізоляції.

 

Ремонт

Матеріали для ремонту, відновлення, захисту бетону (залізобетону). Консультація спеціалістів.  Великий вибір якісних матеріалів (спеціальні суміші для ремонту, відновлення, захисту)

Укріплення

Підсилення та зміцнення основ, фундаменту будівель та конструкцій. Зміцнення ґрунтів, берегів доріг схилів. Консультація фахівців.

Компанія ЦГіП

Компанія “ЦГіП” – це сучасна компанія, що динамічно розвивається та працює на ринку будівельних послуг. У ході реалізації  проєктів співробітниками нашої компанії було набуто значного досвіду, який дозволяє успішно вирішувати поставлені завдання на об’єктах будівництва будь-якої складності.

Основною стратегією розвитку компанії є постійне вдосконалення компетенцій наших співробітників, знання та професіоналізм яких є надійною опорою нашої компанії.

Професійно виконуємо роботи та постачаємо матеріали для розв’язання проблем гідроізоляції: спеціальні суміші для зупинки води, гідроізоляція, що проникає, спеціальні суміші для гідроізоляції. Ремонт та реконструкція бетонних та залізобетонних конструкцій, тунелів, мостів, дамб, заповнення вибоїн (пустот) у бетоні та залізобетоні, зупинка протікань. Спеціальні ремонтні суміші.

Основу фірми складає колектив кваліфікованих спеціалістів із багаторічним досвідом роботи. За період існування компанія розробила свою власну технологію, що дозволяє розв’язувати проблеми гідроізоляцією будь-якої складності як при новому будівництві, так і на вже побудованих об’єктах.

Виконані нами роботи відрізняються високою якістю виконання, надійністю, довговічністю та мають тривалий термін гарантії.

Технології та матеріали:

MINOVA CarboTech GmbH (Німеччина) Зупинка води у шахтах, підземних спорудах, гідроелектростанції, на греблі та водних резервуарах різного призначення. Ремонт та зміцнення, а також ін’єкційна гідроізоляція фундаментів та підземної частини споруд. Хімічні матеріали різного призначення (ін’єкційні поліуретанові смоли, силікатні смоли, акрилові гелі для гірничодобувної промисловості, будівельної галузі).

MINOVA Ekochem (Польща) Ремонт та реконструкція, бетонні та залізобетонні конструкції, тунелів, мостів, дамб, заповнення вибоїн, (пустот) у бетоні та залізобетоні, зупинка протікань. Спеціальні сухі суміші, ремонтні суміші, спеціальні суміші для зупинки води, гідроізоляція, що проникається, спеціальні суміші для гідроізоляції.

MINOVA MAI GmbH (Австрія) Зміцнення опор та фундаментів нових об’єктів спеціального призначення, різних конструкцій, історичних будівель та споруд. Розширення (зміцнення) гірських доріг, схилів, зміцнення підпірних стін, гідротехнічних споруд. Зупинка зсуву будівель та споруд, підведення (зміцнення) нових фундаментів під споруди. Анкерні системи (технології анкерного кріплення).

BPA GmbH (Німеччина) Готові рішення для гідроізоляції фундаментів, тунелів, підвальних та напівпідвальних приміщень, підземних споруд, басейнів, водойм (бентонітові мати CEMtobent® з потрійним захистом, активна мембранна гідроізоляція Silver Seal, BPA-DualProof композитна гідроізоляція) , ремонту та зміцнення, зупинка води (течія).

MORATH (Німеччина) Зміцнення схилів, встановлення протилавинних конструкцій на схилах, бурові роботи на ділянках особливих умов, бурильні роботи в умовах обмеженого простору доріг, автострад, ЛЕП (портативні бурові установки, блокові бурильні установки, обладнання для ін’єкційної гідроізоляції).

Позначки

Відновлення бетону (7) Гидроизоляция (9) Гідроізоляція фундамента (14) Закладення швів та примикань (5) Заповнення порожнеч (6) Матеріали для ремонту бетону (4) Ремонт бетонних конструкцій (4) Ремонт бетонних поверхонь (5) Ремонт бетону (9) Ремонт доріг та мостів (7) Ремонтні суміші (6) Ремонтні суміші для бетону (6) Ремонту бетонних конструкцій доріг та мостів (7) Ремонту тріщин (5) Ремонту тріщин у цегляній кладці (5) Реставрація бетону (10) Реставрація та відновлення бетону та залізобетону (6) Розчин для ремонту бетону (5) Спеціальні ремонтні суміші (5) Спеціальні сухі суміші (5) Суміш для ремонту (4) Суміш ремонтна для бетону (5) Суміші для ремонту (5) Суміші для ремонту бетонних конструкцій (4) Суха цементна суміш (4) ЦГіП (5) гідроізоляція (18) гідроізоляція бетона (9) двокомпонентна ін'єкційна смола (4) заповнення порожнин (7) материалы MINOVA (5) поліуретанова смола (4) проникаюча гідроізоляція (6) ремонт бетона (7) ремонт бетонних конструкций (7) ремонт бетону суміші (5) ремонтна суміш по бетону (6) ремонтний розчин для бетону (5) ремонтні склади (5) ремонту тріщин у бетоні (10) склад для ремонту бетону (5) суміш для відновлення бетону (4) суміш для ремонту фундаменту (5) суха суміш для ремонту бетону (8) цементна суміш (5)