Гідроізоляція для бетону

Найкраща гідроізоляція для бетону

Гідроізоляція для бетону (спеціальні ремонтні суміші)

Гідроізоляція для бетону різних конструкцій та споруд – важливий етап будь-якого будівництва або ремонту. Такі заходи дозволяють значно продовжити життя будівель, захистивши їх від руйнівного впливу води та вологи. Особливо це стосується пористих матеріалів, наприклад бетону.

Купити Суміші для ремонту та відновлення бетонуКУПИТИ Ремонтні суміші. Швидкий набір щільності. Єдине ціле з основою. Телефонуйте! Широкий вибір. Величезний досвід. Оптимальні ціни. Власне виробництво.

Для ремонту, відновлення та гідроізоляції бетону та залізобетонних конструкцій було спеціально розроблено “лінійку” матеріалів ТМ “ГіСіВ”.

Подивитися та купити матеріали для гідроізоляції для бетону (Мinostop, Сіонол «А», ГіСіВ Ш, Сіонол ПБ, ASOCRET-IM)

Різна гідроізоляція для ремонту бетону та залізобетонних конструкцій відмінно підійде для таких споруд, як підвали та стіни житлових або промислових будівель, басейни, фундаменти, сховища, тунелі, паркінги, гідротехнічні споруди та інші.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Гідроізоляція для бетону

Гідроізоляція для бетону

Види гідроізоляції для будівництва та ремонту

Існує кілька варіантів запобігти появі тріщин у бетоні або не допустити вимивання складових елементів матеріалу. Якщо споруда вже готова або проводиться ремонт, можна використовувати проникаючу гідроізоляцію. Досить часто вона є найкращим варіантом для вирішення проблем гідроізоляції. Таке просочення є спеціальною сумішшю з цементу, дуже дрібного піску і спеціальних хімічних речовин. Такі суміші розводяться водою і наносяться пензлем або валиком на поверхню, що обробляється. Після цього відбуваються певні хімічні реакції, в результаті яких закупорюються всі пори бетону, а просочення і будівельна конструкція є одним цілим. В цьому випадку можна не побоюватися відшарування ізоляції, а при подальшому контакті з водою відбувається ефект самозалікування. Крім того, просочення проникає на досить велику глибину, що дозволяє після проведення гідроізоляції, як і раніше, виконувати кріплення різних елементів або предметів на стіни. Такий спосіб відмінно підходить для басейну, тому що абсолютно нешкідливий для здоров’я людини при подальшому контакті.

Для ремонту, відновлення та гідроізоляції бетону ми пропонуємо “лінійку” матеріалів ТМ “ГіСіВ”. З матеріалом для ремонту бетону можна ознайомитись у розділі “Ремонт та торкретування бетону”.

ГіСіВ

ГіСіВ

Метод гідроізоляції під час будівництва

Гідроізоляцію для бетону використовують при ремонті басейнів та стін приміщень, фундаментів, паркінгів, тунелів, підвалів. Безумовно, що подібні робочі суміші також виконаються ще й на стадії будівництва. Сьогодні для цього можна використовувати спеціальні добавки до бетону. Їх розводять із водою і змішують із бетоном під час замішування. Надалі, Ви не знатимете проблем з фільтрацією води через пори. Ще одним плюсом є той факт, що немає стиків між полотнами, тому що виходить однорідна суміш. Так волозі та ґрунтовим водам немає жодного шансу.

Області застосування сухої спеціальної мінеральної ремонтної суміші “ГіСіВ Ш“:

ГіСіВ Ш – застосовується для заповнення розкритих тріщин і порожнин, примикань і швів.

ГіСіВ Ш як альтернатива може використовуватися як розчин для виготовлення жолобників.

  • Реставрація (нове покриття) бетонних балок, основ, колон тощо.
  • Ремонт дефектів у бетоні: отвори опалубки, сколів, тріщин, каверн.
  • Ремонт бетонних труб, тунелів, шляхопроводів, стін, парапетів, бордюрів, тротуарів, сходів, збірних панелей тощо.
  • Відновлення зруйнованих поверхонь старого бетону та кам’яної кладки, карнизів, перемичок, підвіконь тощо.
  • Посилення парапетів, з’єднань, стиків та швів.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp