Бентонітові мати

Гідроізоляція Bentonite Mats CEMtoben CS-Plus

Бентонітові мати (Німеччина)

Бентонітові мати КУПИТИ

Бентонітові мати CEMtoben CS-Plus найкращий матеріал для виконання високоякісної гідроізоляції горизонтальної, вертикальної поверхні, а також поверхонь складних форм у підземних та наземних конструкціях.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь -якої складності! Безкоштовна консультація. Від’їзд фахівця для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Бентонітові мати – це гідроізоляційний матеріал багатошарового типу, який складається з поліпропіленового текстилю, з одного боку має тканий склад, а з іншого – неткану текстуру. Усередині між двома шарами розташовується натрієвий бентоніт у гранулах. Для рівномірного розподілу наповнювача та скріплення текстилю матеріал проходить голкопробивну обробку.

CEMtoben CS-Plus (Німеччина)

Бентонітові мати для гідроізоляції

Область застосування бентонітових матів CEMtoben CS-Plus

В даний час застосування бентонітових матів поширене в будівництві різних споруд, гідроізоляції фундаменту, штучних водойм. Через високу здатність до гідроізоляції бентомати стали затребуваними при будівництві тунелів, підземних конструкцій, поверхонь підземних приміщень. У нафтовій та промисловій сфері матеріалом ізолюють резервуари для зберігання нафти та нафтопродуктів. При скиданнях шкідливих для довкілля відходів з метою попередження забруднення ґрунтів та підводних вод за допомогою бентоматів споруджуються протифільтраційні екрани, а також полігони для відходів, шламові комори.

Монтаж (укладання) бентонітових матів

Виходячи зі складу матеріалу, монтаж бентонітових матів вимагає його правильного розташування. Шар із нетканим поліпропіленом укладається на поверхні, звідки надходить волога. Стикаючись з вологим середовищем, текстиль незначною мірою поглинає рідину, яка активує процес гелеутворення (перетворення бентонітових гранул на гель). У невеликих кількостях гель може видавлюватися під тиском через тканинну структуру, заповнюючи собою тріщини та порожнини в бетонних поверхнях, що ізолюються.

Конструктивно бентомат розроблений з урахуванням непроникності гелю, тому навіть під сильним впливом вологи він не вимивається з гідроізоляційного матеріалу. Геотекстильні мати (bentomat) виконують функцію несучого елемента.

Простий та дешевий монтаж бентоматів

Бентомат є найекономічнішим із усіх існуючих гідроізоляційних матеріалів. Укладання бентонітових матів не вимагає великих витрат трудових ресурсів і часу, бо для монтажу не потрібно готувати основу, виконувати спайку швів і т. д. Процес укладання може проводитись у негоду і навіть у мороз. Монтаж може здійснюватися працівниками без спеціальної підготовки та спеціальних знань.

Бентонітові мати: Історія та перспективи

З найдавніших часів люди  використовували бентонітову глину для гідроізоляції. Такою глиною обмазували фундамент будинків, вона збільшувалася в розмірах при контакті з водою та створювала своєрідний «глиняний захист» для тогочасних споруд.  З того часу технології вдосконалювалися, і сьогодні інженери досягли великих успіхів у дослідженні властивостей бентонітової глини. Бентоніт – це матеріал природнього походження, який має широкий спектр застосувань. Зокрама, сьогодні й досі вивчаються його властивості та можливості розширеного застосування в сфері будівництва. В сучасному світі застосування бентонітової гідроізоляції вважається простим, і в той же час надійним рішенням.

Переваги бентонітових матів

Такий ізоляційний продукт має відмінний набір якостей, завдяки яким гідроізоляція бентонітовими матами дозволяє виконати недорого і швидко надійний і довговічний захист від вологи. Серед головних плюсів цього матеріалу вирізняються:

  • Здатність до відновлення (у разі пошкодження, наприклад, проколу корінням дерева, бентоніт, перетворюючись на гелеву глину, «заліковує» розріз і не дає через нього надходити волозі);
  • Мінімальна вологопроникність (пропускна здатність нижче, ніж у геомембран, фільтрація має швидкість 10-12 м/с);
    Міцність на розрив (текстильний шар екрану стійкий до механічного та фізичного псування, може витримувати тиск вологи до 7 atm);
  • Тривалий термін служби (експлуатація бентоматів розрахована на десятиліття, тому вони прослужать стільки ж, скільки експлуатуватиметься споруда).

Крім високих експлуатаційних якостей, бентонітовий мат є екологічно чистим матеріалом, оскільки до його складу входить природна сировина (бентонітова глина) та текстильний поліпропілен на нетоксичній основі.

Звертайтесь! Наші експерти нададуть відповідь на всі Ваші запитання.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

 

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp