Гідроізоляція в зимовий період
Гідроізоляція взимку!
Виконання робіт з гідроізоляції в зимовий період
Влаштування гідроізоляції взимку
Найвірніше і надійне рішення займатися гідроізоляцією ще на етапі будівництва будинку. Волога завдає шкоди опорним конструкціям будівель, викликає корозію металевих елементів, відбувається поступове руйнування конструкції будинку. Поки не виконано гідроізоляцію підвалу, надійність і довговічність всього будинку знаходиться під загрозою.
Якщо ця робота не була виконана при будівництві, або гідроізоляція стала непридатною, є два варіанти.
Перший – звільнити фундамент зовні та заново побудувати гідроізоляційний шар. Але є безліч факторів, які заважатимуть виконанню роботи: низька температура повітря, замерзання ґрунту опади у вигляді снігу. Усі проблеми можна вирішити! Але це дуже збільшить вартість роботи!
Другий – виконати гідроізоляційні роботи зсередини!
Сучасні технології та матеріали дозволяють вирішити проблеми гідроізоляції в цивільному та промисловому будівництві не виконуючи земляних робіт!
Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69
Ін’єкційна гідроізоляція
Ін’єкційна гідроізоляція – особливий вид гідроізоляції, який ми застосовуємо у випадках, коли інші методи та технології гідроізоляції вже не можуть допомогти.
Суть ін’єкційної гідроізоляції полягає в тому, що спеціальні смоли та гелі (поліуретанові та акрилатні) фахівці закачують у тріщини, шви та примикання на будь-якому етапі будівництва та вже готових об’єктах. Головна мета – протидіяти згубному впливу вологи, води та зміцнити конструкцію.
Переваги ін’єкційної гідроізоляції
У порівнянні з іншими методами ін’єкційна гідроізоляція має цілу низку переваг:
1. Суттєва економія при проведенні ремонтних та будівельних робіт:
а) ізоляцію можна ремонтувати на локальних ділянках.
б) обсяг робіт мінімальний як за часом, так і за коштами.
в) немає потреби припинити роботу об’єкта.
г) немає потреби у земельних роботах у разі підземної гідроізоляції.
2. Метод застосується в БУДЬ-ЯКУ пору року.
3. Гідроізоляція монолітна – вона не має швів та стиків.
Гідроізоляція бентонітовими матами
Бентонітові мати являють собою унікальну бентонітову мембрану, спеціально розроблену для структурної гідроізоляції. Бентонітові мати можуть бути використані для герметизації та захисту бетону в підземних спорудах та тунелях. Система (бентонітових матів) може використовуватися як у вертикальному, так і горизонтальному виконанні в підземних залізобетонних конструкціях. Використання бентонітових матів усуває необхідність у звичайних гідроізоляційних матеріалах, таких як бітумні вкладиші, покриття та синтетичні мембрани всіх видів.
Якщо ж потрібна зовнішня гідроізоляція в зимовий період, бентонітові мати CEMtoben CS-Plus відмінно підійдуть для виконання таких видів робіт! Морозостійкість геоматеріалу CEMtoben CS дозволяє проводити гідроізоляційні роботи за мінусової погоди, що дає плюс темпу будівництва, не вимагаючи його заморозки на зиму.
Невелика теплопровідність додатково захищає фундамент від негативного впливу перепадів температури, а стійкість до деформації запобігає пошкодженню гідроізоляційного шару при усадці фундаменту.
Якщо ж потрібна зовнішня гідроізоляція в зимовий період, бентонітові мати CEMtoben CS-Plus відмінно підійдуть для виконання таких видів робіт! Морозостійкість геоматеріалу CEMtoben CS дозволяє проводити гідроізоляційні роботи за мінусової погоди, що дає плюс темпу будівництва, не вимагаючи його заморозки на зиму.
Невелика теплопровідність додатково захищає фундамент від негативного впливу перепадів температури, а стійкість до деформації запобігає пошкодженню гідроізоляційного шару при усадці фундаменту.
Область застосування бентоматів
Нині застосування бентонітових матів поширене у будівництві різних споруд, гідроізоляції фундаменту, штучних водойм. Через високу здатність до гідроізоляції бентомати стали затребуваними при будівництві тунелів, підземних конструкцій, поверхонь підземних приміщень. У нафтовій та промисловій сфері матеріалом ізолюють резервуари для зберігання нафти та нафтопродуктів. При скиданнях шкідливих для довкілля відходів з метою попередження забруднення ґрунтів та підводних вод за допомогою бентоматів споруджуються протифільтраційні екрани, а також полігони для відходів, шламові комори.
Поверхня для гідроізоляції
- Бентонітові мати можна укладати на грунтову основу, зернисте засипання, бетонну основу.
- Поверхня основи повинна бути рівною, без раковин, гострих кутів і виступів, очищеної від сміття, коріння рослин, каміння та інших предметів, які можуть пошкодити бентомат.
- При укладанні бентоматів на грунтову основу поверхня повинна бути максимально ущільнена.
- При зернистому засипанні зерна має бути не більше 18 мм. Вирівнювання здійснюється утрамбовуванням дрібнішого засипання (наприклад, піску).
- Бентонітові мати укладають за підготовленою основою на суху або вологу (без вільної води) поверхню.
Монтаж (укладання) бентонітових матів
Виходячи зі складу матеріалу, монтаж бентонітових матів вимагає його правильного розташування. Шар із нетканим поліпропіленом укладається на поверхні, звідки надходить волога. Стикаючись з вологим середовищем, текстиль незначною мірою поглинає рідину, яка активує процес гелеутворення (перетворення бентонітових гранул на гель). У невеликих кількостях гель може видавлюватися під тиском через тканинну структуру, заповнюючи собою тріщини та порожнини в бетонних поверхнях, що ізолюються.
Конструктивно бентонітові мати розроблені з урахуванням непроникності для гелю, тому навіть під сильним впливом вологи він не вимивається з гідроізоляційного матеріалу. Геотекстильні мати (bentomat) виконують функцію несучого елемента.
Переваги бентонітових матів
Новий ізоляційний продукт має відмінний набір якостей, завдяки яким гідроізоляція бентонітовими матами дозволяє виконати недорого і швидко надійний і довговічний захист від вологи. Серед головних плюсів цього матеріалу вирізняються:
- Здатність до відновлення (у разі пошкодження, наприклад, проколу корінням дерева, бентоніт, перетворюючись на гелієву глину, «заліковує» розріз і не дає через нього надходити волозі).
- Мінімальна вологопроникність (пропускна здатність нижче, ніж у геомембран, фільтрація має швидкість 10-12 м/с).
- Міцність на розрив (текстильний шар екрану стійкий до механічного та фізичного псування, може витримувати тиск вологи до 7 атм. Міцність верхніх шарів дозволяє навіть переміщатися спецтехнікою по бентонітових матах).
- Тривалий термін служби (експлуатація бентоматів розрахована на десятиліття, тому вони прослужать стільки ж, скільки експлуатуватиметься споруда).
Окрім високих експлуатаційних якостей, бентонітовий мат є екологічно чистим матеріалом, оскільки до його складу входить природна сировина (бентонітова глина) та текстильний поліпропілен на нетоксичній основі.
Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!
Ми гарантуємо якість своєї роботи!
+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69
Телефонуйте просто зараз!