Гідроізоляція та відновлення бетону

Гідроізоляція та відновлення бетону – ТМ ГіСіВ

Спеціальні суміші для ремонту відновлення та гідроізоляції бетону та залізобетонних конструкцій

ТМ ГіСіВ – гідроізоляція та відновлення бетону

Гідроізоляція та відновлення бетону – ТМ ГіСіВ

Для вирішення питань гідроізоляції, відновлення, ремонту або реставрації бетону розроблені та застосовуються ремонтні суміші, що мають у своєму складі спеціальні добавки.

Добавки надають матеріалу властивості, які гарантують високу тиксотропність (здатність до зчеплення в нерухомому стані та пластичність під час руху, перемішування) під час укладання. Дані суміші відмінно підходять для гідроізоляції, ремонту та відновлення геометрії бетонних, цементно-піщаних, цегляних поверхонь і це все завдяки пластичності та високій здатності до зчеплення. Дані суміші надають конструкціям, що ремонтуються, непроникність і довговічність затверділого складу, володіють високою стійкістю до циклів заморожування – відтавання.

Купити сухі спеціальні склади для ремонту та відновлення бетонуКупити ін'єкційну гідроізоляцію за ціною виробника - ін'єкційні матеріали та смоли для ін'єкції бетону, стін та підлоги бетонних

 

Також відновлені конструкції отримують захист від вологи та води. Прекрасно підходять для капітального ремонту найскладніших конструкцій, що знаходяться в різних умовах як розміщення так і експлуатації, у тому числі і морських споруд і дамб, зруйнованих впливом сульфатів і хлоридів. Для виконання цих видів робіт пропонуємо ТМ ГіСіВ, матеріали якої мають необхідні гідроізоляційні та відновлювальні властивості.

Ми допоможемо вирішити проблеми із гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте!+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Спеціальні цементні суміші для реставрації, відновлення бетону та залізобетону

Качественая гидроизоляция ГіСіВ Ш: ремонт бетону, закладення швів та примикань.
Качественая гидроизоляция ГіСіВ Плаг (пломба): зупинка фільтрації води.

 

Спеціальні цементні суміші Minova для реставрації, відновлення бетону та залізобетону

Качественая гидроизоляция Цементна суміш  СТ – 2:  Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 2 мм.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш  СТ – 6: Для реставрації та відновлення бетону та залізобетону, із зернистістю заповнювача до 6 мм.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш  СТ – D: Для ремонту бетонних чи залізобетонних конструкцій доріг та мостів.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш  СТ – A/S: Використовується в системі ремонту будівельними сумішами СТ-2 та СТ-6, як зв’язуючий шар, а також для захисту корозії сталевої арматури.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш  Minotop 25:  Використовується для ремонту тріщин у цегляній кладці та бетоні, а також заповнення пустот у будівельних конструкціях.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш  Minotop 60: Використовується для ремонту тріщин заповнення порожнеч у будівельних конструкціях.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minotop HF:Призначена для ремонту та відновлення бетонних та залізобетонних конструкцій.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Torkret FT-30: Однокомпонентний матеріал, в складі якого сульфатно-шлаковий цемент, заповнювачі, а також активуючі речовини та модифікуючі суміші.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш  Minostop : Можливість зупинення течі фільтруючої води, ізоляція та ущільнення стін, ґрунту та покрівлі виробок, водосховищ та тунелів.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш Minobond:Призначена для ремонту та відновлення бетонних, залізобетонних та сполучених конструкцій, зокрема, для ремонтних робіт зі швидкою здаванням елементу бетонної конструкції, що ремонтується, в експлуатацію.
Качественая гидроизоляция Цементна суміш  СТ – W: Для ремонту бетонних чи залізобетонних конструкцій, доріг та мостів.

Ремонт бетонних та залізобетонних конструкцій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші спеціалісти абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp