Гідроізоляція підвалу

Гідроізоляція підвалу

Гідроізоляція підвалу має надзвичайно важливе значення для експлуатації будь-якого типу будівельних конструкцій. Вогкість, волога, затоплення водою (талою, ґрунтовою) і як результат, пліснява, руйнування бетону та фундаменту – все це наслідок неправильної або неякісної гідроізоляції.
Підвал є корисним приміщенням, яке може використовуватися для різних цілей: зберігання продуктів, складування речей, приміщення невеликої майстерні або кімнати для занять спортом. Однак вогкість може стати серйозною перешкодою для всіх цих починань, особливо це актуально у міжсезоння, коли рівень ґрунтових вод піднімається до максимальних позначок та збільшується кількість опадів. Гідроізоляція підвалу – єдиний спосіб уникнути проникнення води в стіни, яка може спричинити цілий ряд неприємностей.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Якщо Ви виявили вологі місця у своєму підвалі або помітили, що стіни в кімнатах першого поверху з’являються місця з вогкістю, вам слід встановити причину цього явища і джерело виникнення надлишкової вологи. Швидко та професійно це може з’ясувати лише фахівець. Найчастіше причиною протікання є неякісна або пошкодження гідроізоляції зовнішньої поверхні фундаменту, який безпосередньо контактує з ґрунтом та ґрунтовими водами. Навіть якщо рівень ґрунтових вод нижче глибини залягання донної плити фундаменту, на його стіни впливають осадові потоки та тала вода, особливо у разі зруйнованого або неякісно сконструйованого вимощення.

Усунення протікання підвалу

Усунення протікання підвалу

Проблемні ділянки:

— Робочі шви бетонування та примикання;

— Отвори після зняття опалубки та металеві стяжки;

— Ділянки пухкого бетону;

— Усадкові тріщини;

— Місця введення комунікації;

– Капілярний підсмоктування вологи.

Для проведення грамотної діагностики гідроізоляції підвалу краще залучити фахівців із гідроізоляції, тому що від правильної оцінки причини залежатиме і вибір методу захисту від вологи. Це може бути ремонт, усунення локальних перебігів, комплексна ізоляція або інші способи, зовнішні або внутрішні, трудомісткість та вартість яких може сильно відрізнятися.

Матеріали для гідроізоляції

На сьогоднішній день на ринку представлена ​​велика кількість різних гідроізоляційних матеріалів, що можна умовно поділити на чотири основні групи:

Також можливі для використання різні ремонтні склади.

Вони різняться між собою способом нанесення, ефективністю, різними особливостями, сферою застосування та ціною. Який матеріал вибрати – залежить від цілого ряду параметрів, тому краще проконсультуватися з фахівцями, які підготують для вас комплексний проект ефективної гідроізоляції з урахуванням усіх особливостей вашої будівлі чи споруди.

На ринку представлено безліч засобів та матеріалів для гідроізоляції. Правильно підібрати їх може лише компетентний фахівець. Адже вибираючи матеріали, слід звернути увагу на їх характеристики та умови експлуатації. І якісно виконати роботи на всіх етапах.

Захист від ґрунтових вод

Захист від ґрунтових вод

Звертайтесь! Наші експерти дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp