Гідроізоляція підлоги бентонітовими матами CEMtoben CS-Plus

Гідроізоляція підлоги бентонітовими матами CEMtoben CS-Plus

Який матеріал для гідроізоляції підлоги використовувати?

Гідроізоляція підлоги бентонітовими матами CEMtoben CS-Plus

Бентонітові мати являє собою унікальну бентонітову мембрану, спеціально розроблену для структурної гідроізоляції. Бентонітові мати можуть бути використані для герметизації та захисту бетону в підземних спорудах та тунелях. Система (бентонітових матів) може використовуватися як у вертикальному, так і горизонтальному виконанні в підземних залізобетонних конструкціях. Використання бентонітових матів усуває необхідність у звичайних гідроізоляційних матеріалах, таких як бітумні вкладиші, покриття та синтетичні мембрани всіх видів.

Купити гідроізоляцію “БЕНТОНІТОВІ МАТИ”Бентонітові мати для гідроізоляції споруд та гідроізоляції штучних водойм. Виробництво бентонітових матів.

CEMtoben CS-Plus (Німеччина)

CEMtoben CS-Plus (Німеччина)

Область застосування бентоматів

Нині застосування бентонітових матів поширене у будівництві різних споруд, гідроізоляції фундаменту, штучних водойм. Через високу здатність до гідроізоляції бентомати стали затребуваними при будівництві тунелів, підземних конструкцій, поверхонь підземних приміщень. У нафтовій та промисловій сфері матеріалом ізолюють резервуари для зберігання нафти та нафтопродуктів. При скиданнях шкідливих для довкілля відходів з метою попередження забруднення ґрунтів та підводних вод за допомогою бентоматів споруджуються протифільтраційні екрани, а також полігони для відходів, шламові комори.

Підстава під гідроізоляцію

  • Бентонітові мати можна укладати на грунтову основу, зернисте засипання, бетонну основу.
  • Поверхня основи повинна бути рівною, без раковин, гострих кутів і виступів, очищеної від сміття, коріння рослин, каміння та інших предметів, які можуть пошкодити бентомат.
  • При укладанні бентоматів на грунтову основу поверхня повинна бути максимально ущільнена.
  • При зернистому засипанні зерна має бути не більше 18 мм. Вирівнювання здійснюється утрамбовуванням дрібнішого засипання (наприклад, піску).
  • Бентонітові мати укладають за підготовленою основою на суху або вологу (без вільної води) поверхню.

 

Монтаж (укладання) бентонітових матів

Виходячи зі складу матеріалу, монтаж бентонітових матів вимагає його правильного розташування. Шар із нетканим поліпропіленом укладається на поверхні, звідки надходить волога. Стикаючись з вологим середовищем, текстиль незначною мірою поглинає рідину, яка активує процес гелеутворення (перетворення бентонітових гранул на гель). У невеликих кількостях гель може видавлюватися під тиском через тканинну структуру, заповнюючи собою тріщини та порожнини в бетонних поверхнях, що ізолюються.
Конструктивно бентонітові мати розроблені з урахуванням непроникності для гелю, тому навіть під сильним впливом вологи він не вимивається з гідроізоляційного матеріалу. Геотекстильні мати (bentomat) виконують функцію несучого елемента.

Простий та дешевий монтаж бентонітових матів

Бентомат є найекономічнішим із усіх існуючих гідроізоляційних матеріалів. Укладання бентонітових матів не вимагає великих витрат трудових ресурсів і часу, тому що для монтажу не потрібно готувати основу, виконувати спайку швів. Процес укладання може проводитись у негоду і навіть у мороз. Монтаж може здійснюватися працівниками без спеціальної підготовки та спеціальних знань.

Бентонітові мати історії та перспективи

З найдавніших часів люди повсюдно використовували бентонітову глину для гідроізоляції. Глиною обмазували фундамент будинку, вона збільшувалася у розмірах при контакті з водою та створювала своєрідний «глиняний захист».
З того часу технології вдосконалювалися, і сьогодні інженери досягли великих успіхів у дослідженні та розвитку бентонітових глин та їх властивостей. За весь час застосування бентоніту як гідроізоляція, жодного разу не були піддані сумніву його високі технологічні властивості, ефективність і довговічність. В даний час продовжується пошук нових напрямків використання бентоніту.

Переваги бентонітових матів

Новий ізоляційний продукт має відмінний набір якостей, завдяки яким гідроізоляція бентонітовими матами дозволяє виконати недорого і швидко надійний і довговічний захист від вологи. Серед головних плюсів цього матеріалу вирізняються:

  • Здатність до відновлення (у разі пошкодження, наприклад, проколу корінням дерева, бентоніт, перетворюючись на гелієву глину, «заліковує» розріз і не дає через нього надходити волозі).
  • Мінімальна вологопроникність (пропускна здатність нижче, ніж у геомембран, фільтрація має швидкість 10-12 м/с).
  • Міцність на розрив (текстильний шар екрану стійкий до механічного та фізичного псування, може витримувати тиск вологи до 7 атм. Міцність верхніх шарів дозволяє навіть переміщатися спецтехнікою по бентонітових матах).
  • Тривалий термін служби (експлуатація бентоматів розрахована на десятиліття, тому вони прослужать стільки ж, скільки експлуатуватиметься споруда).

Окрім високих експлуатаційних якостей, бентонітовий мат є екологічно чистим матеріалом, оскільки до його складу входить природна сировина (бентонітова глина) та текстильний поліпропілен на нетоксичній основі.
Звертайтесь! Наші експерти дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp