Гідроізоляція фундаменту будинку своїми руками!

Гідроізоляція фундаменту будинку своїми руками!

Фундамент є тією частиною конструкції будь-якої споруди, яка зазнає максимального навантаження. Саме від його надійності насамперед залежить довговічність будівлі. Якщо він почне руйнуватися, це неминуче призведе до деформації решти елементів.
Тому до гідроізоляції фундаменту висуваються підвищені вимоги. Це особливо актуально для приватних будинків, оскільки практично кожен власник активно користується цокольним поверхом (підвальним приміщенням). Необхідно враховувати, що такі роботи проводяться комплексно, а захист від вологи облаштовується «універсально». Адже на фундамент вона впливає по-різному, і нерідко одночасно. У вигляді підґрунтових вод, опадів, у період танення снігу, розливу річок.

Гідроізоляція фундаменту будинку своїми руками

Гідроізоляція фундаменту будинку своїми руками

Чому так важливо зробити правильну гідроізоляцію фундаменту?

Фундамент несе багатотонне навантаження зведеної на ньому будівлі. Найчастіше для капітальних кам’яних будівель застосовують стрічкові фундаменти або монолітні плити і треба знати, як правильно зробити гідроізоляцію фундаменту. Це не просто бетон, залитий в опалубку, а складна конструкція, що складається з арматурних сіток чи каркасів.
Якщо гідроізоляція стрічкового фундаменту своїми руками буде виконана з порушеннями по ним ґрунтова, стічна або тала вода неминуче пробереться до арматурного каркаса. Корозія завершить руйнацію металу, що послабить весь фундамент. В результаті величезне навантаження може призвести до тріщин у бетонних конструкціях та усунення плит перекриття.
Самі розумієте, що таке внаслідок подібних дій споруда руйнуватиметься. Ось чому так потрібна гідроізоляція фундаменту будинку.
Які матеріали використовуються для гідроізоляції.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

З розвитком хімічної промисловості спектр гідроізоляційних матеріалів, що застосовуються, значно розширився. Також збільшилася їх якість і довговічність.
Ось найпопулярніші варіанти:

• Обмазувальна гідроізоляція
• Ін’єкційна гідроізоляція
• Проникаюча гідроізоляція

Найбільшою популярністю користуються бітумні, бітумно-полімерні та бітумно-каучукові суміші. У цій статті ми поговоримо про різні матеріали на основі бітуму (одно і два компонентні жорсткі та еластичні мастики на основі бітуму та на основі полімерів)
Мембранна (обмазувальна гідроізоляція) гідроізоляція – одне і двох компонентні жорсткі та еластичні мастики на основі бітуму та на основі полімерів (синтетичного еластомеру модифікований дисперсійним бітумом). Використовуються для гідроізоляції підвалів, фундаментів, басейнів та різних гідроспоруд.
Перш ніж приступити до обробки поверхні, необхідно очистити фундамент від бруду, відпрацьованих гідроізоляційних матеріалів та провести візуальну діагностику. Сколи, тріщини, нерівності основи потрібно закласти спеціальними будівельними розчинами на основі цементу.
Умови застосування мастик залежать від їх складу, марки, властивостей поверхні, що обробляється.

Наприклад, СІОЛІТ Б2К (двокомпонентна) жорстко-еластична гідроізоляційна мембрана. Гідроізоляційний матеріал на основі синтетичного еластомеру модифікований дисперсійним бітумом. Утворює гнучкий однорідний шар, стійкий до перепадів температур і впливу води, що вимиває. Покриття не вицвітає, не відшаровується, не утворює бульбашок, не ушкоджується соляними розчинами, озонованою та хлорованою водою малої концентрації. Утворює еластичну гідроізоляційну мембрану. Має гарну адгезію до гідроізоляційних матеріалів на бітумній основі. Може використовуватись як самостійне покриття.

Області застосування:

Застосовується для гідроізоляції конструкцій:
• схильних до динамічних коливань;
• вимагають захисту від хімічної дії (хлориди, сульфіди, діоксид вуглецю тощо);
• тераси, балкони, басейни, очисні споруди;
• фундаменти та основи, стіни підвалів і тп.;
• танки та сховища для технічної води;
• канали, опори мостів та греблі;

Технічні характеристики:
Основа: синтетичні еластоміри
Колір: чорний
Відносне подовження: 100-200%
Життєздатність матеріалу (після змішування): ≤1 година
Температура експлуатації: -35 – +80С
Середня витрата (2 шари): 2,0-2,5 кг/м2 в особливих умовах (3 шари): 3,5-4,5 кг/м2
Упаковка: компоненти поставляються у пропорціях, що потрібні для змішування.
Поверхня:
Підлягаючі обробці поверхні повинні мати несучі здібності, бути рівними, дрібнопористими. Не допускається наявність на поверхні раковин, каверн, задирок, пилу, жиру, мастила та інших матеріалів, що перешкоджають адгезії. Підходять як підстави: кам’яна кладка із заповненими швами, бетонні поверхні з дрібнозернистою структурою, литий асфальт, мінеральні штукатурки, гіпсокартон, бітумні покриття, руберойд.
В умовах постійного тиску води (басейни, сховища води) нанести 3 шари. При гідроізоляції примикань, стиків плит, швів бетонних конструкцій необхідно застосовувати армуючу стрічку (скловолокно, геотекстиль). Стрічка втоплюється у свіжий матеріал у зоні примикання. Між плитами основи та стінами допускається виготовлення жолобників радіусом не менше 4 см із відповідно підготовленого розчину.
Нанести СІОЛІТ Б2К за допомогою щітки з коротким ворсом (допускається безповітряне розпилення), ретельно покриваючи першим шаром всю поверхню. Слід не допускати витрати понад 1-1,2 кг/м2 (відповідає товщині сухого шару 1мм) за один робочий прохід. Дати просохнути від 4 до 6 годин залежно від погодних умов. Нанести другий шар перпендикулярно до першого. Товщина гідроізоляційного покриття не повинна бути нижчою за ту мінімальну величину, яка вважається допустимою для очікуваного на даній конкретній ділянці ступеня водяного навантаження (зазвичай 1,5-2 мм).

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp