Гідроізоляція деформаційних швів

Гідроізоляція деформаційних швів

Гідроізоляція деформаційних швів

Важлива частина робіт – це гідроізоляція деформаційних швів! Будь-яка будівля з різних причин піддається навантаженням, які ведуть до напруги конструкції та появи тріщин. Щоб уникнути цього та зробити конструкцію рухливою, виконують деформаційні шви. Але, знижуючи навантаження на будівлю, шви стають місцями протікання осадових та ґрунтових вод. Тому потрібна гідроізоляція деформаційних швів. Будь-яка будівельна конструкція схильна до зрушень і змін. На будинок впливають різні зовнішні чинники, рухи ґрунтів, власна напруга, деформація основи, фундаменту та ін. Для зменшення деформаційних навантажень у будинках передбачені деформаційні шви. Крім позитивного впливу деформаційні шви є зонами, де постійно виникають протікання. Вирішити проблему несанкціонованого проникнення вологи допоможе гідроізоляція деформаційного шва.

Види деформаційних швів

Діляють на чотири види:
 • Температурні – виконуються як запобігання руйнуванням через температурні розширення;
 • Усадочні – застосовують у конструкціях з монолітного бетону; схоплюючись, бетон дає усадку – необхідне розвантаження від напруги;
 • Осадові – влаштовують через нерівномірне осідання грунту;
 • Антисейсмічні – необхідні в сейсмічно активних зонах та в зонах з високою рухливістю ґрунту, викликаної штучними причинами (наприклад, біля метрополітену або поряд з кар’єром).

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Вибір методу гідроізоляції залежить від ширини і глибини шва, від ступеня впливу на нього вологи, а також від особливостей експлуатації будівлі. Сучасні матеріали дозволяють використовувати широкий асортимент матеріалів для захисту деформаційних швів.
Грамотне облаштування та гідроізоляція деформаційних швів – запорука надійності та довговічності будь-якої конструкції та споруди. Для того, щоб роботи були проведені правильно, потрібно звертатися до професіоналів. Фахівці компанії «ЦГіП» не лише індивідуально підберуть кошти для герметизації деформаційних швів, а й нададуть гарантію на проведення робіт. Ми працюємо з укладанням офіційного договору та суворо дотримуємося термінів здачі об’єктів. Не дивно, що ми маємо репутацію відповідального та надійного підрядника. Наші фахівці добре знайомі з усіма тонкощами формування вузла гідроізоляції деформаційного шва і мають у своєму розпорядженні все необхідне для того, щоб провести роботи на належному якісному рівні. Технології, які ми застосовуємо для гідроізоляції деформаційних швів, надійно захистять Вашу будову від води.  
Гідроізоляція деформаційного шва ін'єктування

Гідроізоляція деформаційного шва ін’єктування

Деформаційний шов являє собою шов, який облаштують відповідно до технологічних процесів будівництва з метою зведення до мінімуму навантажень на конструкційні елементи. Цей захід необхідний у місцях, де внаслідок впливу цілого ряду факторів виникають деформації. До цих факторів прийнято відносити:
 • температурні перепади;
 • усадку ґрунту;
 • землетруси.
Всі вони призводять до зниження несучої здатності елементів і конструкцій — а для того, щоб перешкодити цьому процесу, і потрібні деформаційні шви. Будучи розрізом у конструкції будівлі, вони поділяють його на блоки, надаючи бажаної гнучкості. Однак у випадку, якщо в них починає потрапляти волога, вона руйнує не тільки сам шов, а й конструкцію, в якій він облаштований.
Роботи та послуги з ін'єкційної гідроізоляції

Роботи та послуги з ін’єкційної гідроізоляції

Незважаючи на високу міцність бетону, він беззахисний перед впливом вологи, оскільки має пористу структуру. Вода проникає всередину пір і починає руйнувати його. Пробираючись все глибше, вона досягає арматури, яка починає іржавіти. Згодом така конструкція швидко прийде в непридатність і почне руйнуватися. Саме тому правильна гідроізоляція деформаційних швів така важлива!
Гідроізоляція (ін'єктування)

Гідроізоляція (ін’єктування)

Для того щоб забезпечити бажаний ефект, шви заповнюють пружним ізоляційним матеріалом, призначеним спеціально для цієї мети. У процесі проведення робіт обов’язково враховуються розміри деформаційних швів, відповідно до яких підбирають матеріали для гідроізоляції:
 • герметики – являють собою пастоподібну суміш, виготовлену на основі полімерів і забезпечує бажаний рівень гідроізоляції та герметизації;
 • гідрошпонки – являють собою стрічку, виготовлену з каучуку або полівінілхлориду, що дозволяє сформувати деформаційний шов;
 • еластичні стрічки – являють собою стрічку з бентоніту і каучуку, що саморозширюється, здатну при контакті з водою заповнювати всі порожнечі;
 • проникні суміші – являють собою спеціальні суміші, які проникають всередину бетонної структури, заповнюючи собою всі порожнечі і додатково зміцнюючи шов.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!