Гідроізоляція BPA GmbH

Гідроізоляція BPA GmbH

Високоякісні системи для герметизації конструкцій будівель та споруд компанії BPA GmbH

Компанія BPA GmbH, штаб-квартира якої знаходиться в Герренберзі (Німеччина) з 1998 року успішно займається розробкою, виробництвом, консультуванням та продажем високоякісних систем герметизації будівель. Компанія пропонує клієнтам індивідуальні та проектні системні рішення для водонепроникних бетонних конструкцій у цивільному будівництві, будівництві та будівництві тунелів.
Інноваційні системні рішення, численні патенти на продукцію, високоякісні вироби, а також кваліфіковані технічні консультації дозволили BPA дійсно стати глобальним постачальником постачальників структурних гідроізоляційних та ущільнювальних систем з безліччю престижних рекомендацій щодо роботи у всьому світі.

Компанія BPA GmbH спеціалізується на розробці, виробництві, консалтингу та продажу герметичної продукції.

Основною компетенцією компанії BPA GmbH є технологія герметизації – це індивідуальні та об’єктні системні рішення для водонепроникних бетонних конструкцій у будівництві, цивільному будівництві та будівництві тунелів. Завдяки інноваційним розробкам продуктів, високоякісної продукції, дружній та компетентній консультації компанія представлена ​​на найважливіших міжнародних ринках. Продукція компанії BPA GmbH надійно герметизує численні бетонні конструкції по всьому світу.

Каталог продукции BPA GmbH Завантажити каталог матеріалів компанії BPA GmbH

Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів або технологій компанії BPA GmbH Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

 

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp