Гідроізоляція BPA GmbH

Гідроізоляція BPA GmbH

30.03.2021 Коментарі Вимкнено до Гідроізоляція BPA GmbH By Diana

Гідроізоляція BPA GmbH

Високоякісні системи для герметизації конструкцій будівель та споруд компанії BPA GmbH

Компанія BPA GmbH, штаб-квартира якої знаходиться в Герренберзі (Німеччина) з 1998 року успішно займається розробкою, виробництвом, консультуванням та продажем високоякісних систем герметизації будівель. Компанія пропонує клієнтам індивідуальні та проектні системні рішення для водонепроникних бетонних конструкцій у цивільному будівництві, будівництві та будівництві тунелів.
Інноваційні системні рішення, численні патенти на продукцію, високоякісні вироби, а також кваліфіковані технічні консультації дозволили BPA дійсно стати глобальним постачальником постачальників структурних гідроізоляційних та ущільнювальних систем з безліччю престижних рекомендацій щодо роботи у всьому світі.

Компанія BPA GmbH спеціалізується на розробці, виробництві, консалтингу та продажу герметичної продукції.

Основною компетенцією компанії BPA GmbH є технологія герметизації – це індивідуальні та об’єктні системні рішення для водонепроникних бетонних конструкцій у будівництві, цивільному будівництві та будівництві тунелів. Завдяки інноваційним розробкам продуктів, високоякісної продукції, дружній та компетентній консультації компанія представлена ​​на найважливіших міжнародних ринках. Продукція компанії BPA GmbH надійно герметизує численні бетонні конструкції по всьому світу.

Каталог продукции BPA GmbH Завантажити каталог матеріалів компанії BPA GmbH

Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів або технологій компанії BPA GmbH Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

 

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp