Гідроізоляція бетонного басейну

Гідроізоляція бетонного басейну

Гідроізоляція басейну – види матеріалів, технології гідроізоляції.

Сидячи біля приватного будинку або дачі в літню спеку, Ви напевно уявляли, як чудово було б поринути у прохолодну воду власного басейну. Напевно, думка про його пристрій ви одразу прогнали геть, але вона наполегливо поверталася і буквально переслідувала у спекотні дні. Басейн це чудово! Але за умови що це приноситиме задоволення, а не перетворитися на суцільний головний біль! Адже якщо гідроізоляція басейну зроблена з порушеннями, то крім проблем у Вас будуть ще й фінансові витрати!

Гидроизоляция бассейна - виды материалов, технологии гидроизоляции.

Гидроизоляция бассейна – виды материалов, технологии гидроизоляции.

Чаша басейну – це складна конструкція, всередині якої перебуває велика маса води. Тріщини чи інші дефекти стануть загрозою для всієї конструкції. Під впливом вологи навіть невеликі недоліки швидко перетворюються на серйозну проблему. Тому дуже важливо мінімізувати контакт води та стін конструкції. Популярним варіантом є будівництво басейну з бетону. Бетон – це пористий матеріал, який миттєво вбирає вологу. Але не лише бетону загрожує зайва волога. Зсередини стінки чаші басейну армуються металевими лозинами. Бетон насичуючи вологу пропускає воду до арматури, внаслідок чого вона піддається корозії і починає руйнуватися тим самим ще більше послаблюючи захист та цілісність конструкції.

Гідроізоляція, герметизація, ремонт бетонних басейнів будь-якого рівня складності. Матеріали для гідроізоляції. Консультація та виїзд, безкоштовно. Телефонуйте! (067) 504 99 69

Як захистити конструкцію басейну від води?

Є багато матеріалів та технологій, які захищають від впливу вологи. Про них ми зараз і розповімо Вам!

Бентонітові мати «CEMtoben CS-Plus»

Захист басейну від води проводять із зовнішньої та внутрішньої сторони. Зовнішня гідроізоляція використовується для захисту конструкції від ґрунтових вод. Вона актуальна для вуличних споруд, заглиблених у ґрунт. Ефективним способом зовнішнього захисту від води буде встановлення бентонітових матів. Ми пропонуємо бентонітові мати «CEMtoben CS-Plus» (Німеччина). Бентонітовий мат є рулонним гідроізоляційним водонепроникним матеріалом, який має багатошарову структуру. Також цей матеріал зручний і простий у монтажі та екологічно чистий.

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ (бентонітові мати «CEMtoben CS-Plus»)
За допомогою бентонітових матів CEMtoben CS-Plus ви можете замінити такі види гідроізоляції:

  • бітумна рулонна гідроізоляція
  •  обмазувальна гідроізоляція

Ущільнюючий ефект бентонітового мату проявляється у випадку, коли виникає контакт бентоніту з водою! При контакті з водою бентоніт (глинистий мінерал) має властивість набухати і збільшуватися в обсязі 12-16 разів. Коли цей процес (збільшення бентоніту) відбувається в обмеженому просторі, утворюється щільний гель, що перешкоджає подальшому проникненню води. Виникає «глиняний замок», який ущільнює та гідроізолює поверхню споруди. Внаслідок цього усадкові тріщини в бетоні надійно гідроізолюються. Приклад використання бентонітових матів «CEMtoben CS-Plus».

Гідроізоляційна мембрана Silver Seal

Також для гідроізоляції басейну рекомендується використовувати гідроізоляційну мембрану Silver Seal. Гідроізоляційний ефект полотна із засобом набухання досягається двома функціями.

Гідроізоляційна мембрана Silver Seal (BPA)

Гідроізоляційна мембрана Silver Seal (BPA)

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ (гідроізоляційна мембрана Silver Seal)(BPA)
Першу гідроізоляційну функцію має поліетиленова плівка РЕ, друга гідроізоляційна функція починає діяти тільки тоді, коли поліетиленова плівка пошкодиться, і вода, що проникла, активізує розбухання волокнистої маси (Quellvlies).

При проникненні води через плівку водореактивний полімер розбухає і цим створює надзвичайно герметичний, желеподібний гідроізоляційний шар, який надовго забезпечує надійну гідроізоляцію басейну. Гідроізолюються навіть тріщини від усадки бетону! Зворотній дію SilverSeal практично виключено!

Бетонну чашу басейну прийнято робити двома способами:

  • заливка чаші бетоном (залізобетонна монолітна конструкція);
  • напилення бетону методом торкретування;

При виконанні чаші басейну методом монолітного бетонування опалубка встановлюється таким чином, щоб вся чаша заливалася бетоном: одночасно і стіни та підлога (цю технологію порушувати не можна). Арматура зв’язується подвійним шаром, переплітаючись по всіх кутах один з одним. При цьому необхідно залишити незалитими місця під заставні. Для того, щоб максимально захистити бетонну конструкцію басейну в бетон додають спеціальні добавки, які надають всієї бетонної конструкції Гідрофобні властивості.

Гідрофобізуюча добавка СІОНОЛ А

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ (гідрофобізуюча добавка СІОНОЛ А)

СІОНОЛ А – гідрофобізуюча добавка в бетон.
Області застосування гідрофобізуючої добавки СІОНОЛ А:
• застосовується для надання властивостей водонепроникності бетону (гідротехнічні бетони та розчини)
• використовується для будівництва та ремонту басейнів, каналів, сховищ, стін та фундаментної кладки, гідротехнічних споруд
Властивості гідрофобізуючої добавки СІОНОЛ А
• знижує водопоглинання та капілярне просочування вологи
• дозволяє отримувати бетони морозостійкістю 50 циклів замість 20-30 та водонепроникністю W-10 замість W-4 W-6
• гідрофобізує об’єм
• не викликає корозії арматурної сталі

Використання добавки СІОНОЛ А значно збільшить термін експлуатації бетонної конструкції.

Напилення бетону чаші басейну методом торкретування

Напилення бетону чаші басейну методом торкретування

Другий варіант – напилення бетону шляхом торкретування.
Торкретування – це саме та технологія, яка найкраще збереже цілісність (монолітність) бетонної конструкції чаші басейну.
Зсуви ґрунту, можливі вібрації та мікро коливання стануть причиною обвалу або розколу бетонних стін навіть якщо для їх будівництва використовувався портландцемент або інший високоміцний матеріал.
Технологічний процес будівництва басейнів передбачає нанесення бетонного розчину лише під тиском. Такий гідрооб’єкт не тільки постійно відчуває тиск з боку ґрунту, але й води зсередини.
Саме подвійне стиснення стін чаші зумовлює необхідність використання торкретування для басейнів як надійний та ефективний варіант. Склад компонентів для виробництва бетонних сумішей, які використовуються при торкретуванні, необхідно вибирати відповідно до проектної документації, і в кожній конкретній ситуації індивідуально – відповідно до умов експлуатації та технічного стану конструкцій.
Суха цементно-мінеральна суміш «ГіСіВ Т»

Дивитись більше інформації (суха цементно-мінеральна суміш «ГіСіВ Т»)

Суха цементно-мінеральна суміш «ГіСІВ Т» використовується як швидкотвердіючий високоміцний водонепроникний однокомпонентний розчин.
– за класифікацією матеріалів «ГіСіВТ» відноситься до дрібнозернистих бетонів марки М400, класу В25.
– матеріал виробляється двох модифікацій класичний важкий та легкий (менш абразивний, жаростійкий, може застосовуватись як декоративна штукатурка).

Галузь застосування:
• Суміш для торкретних робіт;
• Зведення високоміцних ізолюючих, водотривких, вибухостійких перемичок;
• Ізоляція гірничих виробок від газу та води;
• Спорудження основи під стаціонарні лебідки та приводні станції конвеєрів;
• Зведення зміцнювальних смуг у виробках, що зберігаються;
• Морозостійкі розчини та бетони;
• Зміцнення масиву методом торкретування;
• Для бетонування густо армованих конструкцій;
• Для ремонту бетонованих та асфальтованих доріг та тротуарів;

Суміші поставляються у паперових тришарових мішках з поліпропіленовим вкладишем або поліетиленових мішках по 20 кг. Після змішування з водою вони створюють дрібнозернисту бетонну суміш. Подача розчину до місця застосування може здійснюватися будь-яким видом насосів, приготування розчину здійснюється у змішувачах безперервного та періодичного режиму перемішування. Подача бетонної суміші до місця застосування здійснюється тільки насосами для сухого перекачування суміші як за періодичним, так і за безперервним режимом та будь-яким типом цемент-гармати.

Перевага ЦМС «ГіСіВ Т»:

  • Зручність у конструкцію.
  • Швидкий набір міцності
  • Хороша адгезія до будь-яких типів поверхні
  • Водонепроникність W6-W8
  • Стійкість до агресивних середовищ (сульфатостійкі) завдяки пуцолановим добавкам.
  • Жаростійкість. Матеріал може застосовуватись в умовах роботи до 400 градусів (футування печей).
  • Стійкість до вібрацій.

Спеціальні ремонтні цементні склади «Minova»

Також ми рекомендуємо використовувати спеціальні ремонтні цементні склади від Німецького виробника компанії «Minova», які зроблять вашу конструкцію довговічною та надійною.

Ремонтні розчини CT-2 та СТ-6 – це однокомпонентні матеріали, готові до використання після змішування з порцією води. Дані розчини на основі цементу містять високоякісні наповнювачі до 2 мм. та до 6 мм. Ці продукти призначені для роботи методом мокрого торкретування, а також для ручного ремонту бетону.
Minova CT-W також є однокомпонентним матеріалом з високоякісним заповнювачем до 2 мм.
Даний матеріал має такі сфери застосування:

  • ремонт та відновлення бетонних та залізобетонних конструкцій;
  • метод мокрого торкретування, у деяких випадках ручний.

«ГіСІВ Т» – суха цементно-мінеральна суміш яка використовується як швидкотвердіючий, високоміцний, водонепроникний однокомпонентний розчин. Матеріал виробляється двох модифікацій класичний важкий та легкий (менш абразивний, жаростійкий, може застосовуватись як декоративна штукатурка).

Внутрішня ізоляція чаші є обов’язковою для басейнів будь-якого типу. Ізолюючий шар захищає матеріал, з якого виготовлена ​​конструкція, від руйнівного впливу вологи та хімічних сполук. Важливо, щоб гідроізоляційний шар був еластичним, оскільки конструкція піддаватиметься коливанню температур. Матеріали повинні мати хороше зчеплення з основою та максимальну водонепроникність. Для гідроізоляції чаші басейну можна використовувати різні матеріали. Кожен з представлених варіантів має певні переваги.

Для облаштування чаші басейну потрібна бетонна суміш, яка дозволяє підвищити легкість укладання, щільність та водонепроникність структури бетону, знизити ймовірність утворення холодних швів. Для цього рекомендується Сіонол “А” гідрофобізуюча добавка в бетон про який ми писали раніше.
У разі якщо бетонні роботи будуть проходити в холодні часи (пізно восени або рано навесні), Вам буде необхідна протиморозна добавка в бетон. /”>Сіонол УТБ 18. Це високоефективна протиморозна добавка для проведення будівельних та оздоблювальних робіт у зимових умовах, яка прискорює твердіння за низьких температур. Даний матеріал використовується при зимовому бетонуванні, проведенні штукатурних і робіт з кладки при температурі -10-18ºс.

Універсальний еластичний клей-герметик CarboLan.

Універсальний еластичний клей-герметик CarboLan

Універсальний еластичний клей-герметик CarboLan

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ (Універсальний еластичний клей-герметик CarboLan)
Однією з причин руйнування басейнів є хімікати, що використовуються при очищенні басейнів. Згодом шви слабшають, і вода проникає між плитками. Вирішення проблеми є. Універсальний еластичний клей-герметик CarboLan. (CarboLan) – це універсальний матеріал, який дозволяє вирішити задачі гідроізоляції та створити надійне з’єднання.
Пастоподібна структура оберігає від розтікання та миттєво вбирається у структуру матеріалу завдяки властивості підвищеної адгезії. Важливо, що Клей герметик особливо добре підходить для склеювання вологих поверхонь. Придатний навіть для склеювання під водою!

Проникаюча гідроізоляція – ГіСіВ ПР

ДИВИТИСЯ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ (проникаюча гідроізоляція – ГіСіВ ПР)

Також для захисту бетонної чаші басейну використовуються матеріали проникаючої дії.

Особливості гідроізоляційних матеріалів проникаючої дії
Такі матеріали найчастіше складаються з портландцементу, спеціальних наповнювачів та хімічних сполук. Після нанесення розведеної водою суміші на бетонну або залізобетонну поверхню стін приміщень та резервуарів, фундамент та інші елементи будов відбуваються певні хімічні реакції. В результаті, суміш і бетон зливаються в єдине ціле. Безліч природних пір бетону закупорюються, що запобіжить фільтрації води через бетон. Також закриваються наявні мікротріщини у матеріалі, навіть після досить довгої експлуатації. Це не дозволяє воді проникати крізь них глибше, руйнуючи поверхню. Найголовніше, що таке проникнення можливе на досить велику глибину. Після нанесення гідроізоляції можна так само кріпити різні предмети і конструкції на стіну без побоювання пошкодити покриття.
ГіСіВ ПР – однокомпонентний матеріал на цементній основі для гідроізоляції нового або старого міцного бетону або бетонних блоків
• ГіСіВ ПР- може додатково ізолювати маленькі волосяні тріщини. Бетон при цьому захищений від корозії арматури, підвищується ударна міцність, стійкість до заморожування – відтавання та інших атмосферних впливів.

Області застосування проникаючої гідроізоляції – ГіСіВ ПР

• Гідроізоляція резервуарів для води господарсько-побутового призначення, паводкових
басейнів, акваріумів із морською водою, споруд для водопідготовки.
• Зовнішня та внутрішня гідроізоляція підвалів, ліфтових шахт, фундаментів, гребель.
• Гаражі, тунелі та ін.
Головна перевага ГісіВ ПР полягає в тому, що склад проникає всередину основи через пори, структурні капіляри та мікротріщини. Тут суміш перетворюється на нерозчинні водою гідроізоляційні кристали. Матеріал основи стає несприйнятливим до вологи і одночасно зміцнюється, що суттєво продовжує термін його експлуатації.
Якщо за довгий період використання Ваша фарба в басейні втратила свої захисні функції або просто місцями втратила цілісність та еластичність, наша компанія може запропонувати вам універсальну гумову фарбу «Аквус-РезЕл». Гумова фарба «Аквус-РезЕл» найкраща фарба для захисту басейнів, фонтанів та інших бетонних виробів, де передбачається наявність води. Фарба відмінно оберігає бетонні, кам’яні, оштукатурені поверхні всередині та зовні басейну, вище або нижче за рівень грунту.
Дещо фактурне покриття створить структуру, приємну для ходіння, і зведе до мінімуму ймовірність падіння на мокрій поверхні.

Характеристики:
🖌 має гідроізоляційні властивості;
🖌 створює ефект анти ковзання;
🖌 стійка під час експлуатації;
🖌 еластична;
🖌 вибухонебезпечна;
🖌 зносостійка;
🖌 хімічна стійкість;

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці  абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гидроизоляция Telegram

Гидроизоляция Telegram

Гидроизоляция Viber

Гидроизоляция Viber

Гидроизоляция WhatsApp

Гидроизоляция WhatsApp