Гідроізоляційна мембрана Silver Seal

Гідроізоляція Silver Seal – це матеріал, який відкриває нові горизонти в галузі гідроізоляції.

Мембрана Silver Seal BPA (Німеччина)

Гідроізоляція Silver Seal

Гідроізоляційна мембрана Silver Seal

Область застосування гідроізоляції Silver Seal – це захист для бетонних (цегляних) поверхонь, що стикаються з землею, в надземному, підземному будівництві, в інженерних спорудах, тунелебудуванні. SilverSeal замінює всі загальноприйняті види гідроізоляційних елементів, що застосовуються в надземному, підземному будівництві, в інженерних спорудах та тунелебудуванні.

Властивості продукту CEMproof® SilverSeal – «активна» гідроізоляція поверхонь, розроблена спеціально для гідроізоляції будівельних споруд. CEMproof® SilverSeal є механічно укріпленою волокнистою масою PP-Vlies, причому нитки (жилки) РР оснащені засобом набухання. Волокна набухання є водопоглинаючим, активним полімером, який взаємодіє з водою (самозаліковуючий ефект).

Гідроізоляція з ефектом “самозаліковування” (BPA)

Область застосування активної гідроізоляції Silver Seal – це захист бетонних поверхонь, що стикаються із землею, в надземному, підземному будівництві, в інженерних спорудах, тунелебудуванні. CEMproof® SilverSeal замінює всі загальноприйняті види гідроізоляційних елементів, які застосовуються в надземному, підземному будівництві, в інженерних спорудах та тунелебудуванні, таких, як:

• бітумне полотно;

• фарбування та гідроізоляційні полотна із пластмас усіх типів.

Завдяки новим технічним методам виготовлення CEMproof® SilverSeal є продуктом, який пропонує споживачу наступні переваги:

• екологічно чистий;

• надзвичайно стійкий (витривалий);

• легке укладання;

• міцний та надійний матеріал.

Гідроізоляція, яка самозаліковується (BPA)

Гідроізоляція “самозаліковуючий ефект” полотна із засобом набухання досягається двома функціями. Першу гідроізоляційну функцію має поліетиленова плівка РЕ, друга гідроізоляційна функція починає діяти тільки тоді, коли поліетиленова плівка пошкодиться, і вода, що проникла, активізує набухання волокнистої маси (Quellvlies). При проникненні води через плівку активний полімер взаємодіє з водою (розбухає) і цим створює надзвичайно герметичний, желеподібний гідроізоляційний шар, який надовго забезпечує надійну гідроізоляцію будівельної конструкції. Гідроізолююча навіть тріщини від усадки бетону! Зворотний вплив SilverSeal практично виключено!

Переваги CEMproof® SilverSeal

Висока ступінь гідроізоляції та надійність досягається завдяки постійній товщині волокнистої маси Quellvlies та надзвичайно низькому значенню коефіцієнта Kf найволокнішої маси Quellvlies. Просочування досліджувалися в різних випробувальних лабораторіях MPA. Подвійна надійність, подвійна гідроізоляційна функція! Швидкий та простий монтаж CEMproof® SilverSeal незалежно від пори року чи очікуваних погодних умов. Не потрібно жодних дорогих зварювальних апаратів. З’єднання виконуються на вибір: або склеюванням, або просто в нахльост. Безперервний контроль CEMproof® SilverSeal несучих матеріалів та полімерів гарантується сталістю технічних властивостей! Висока стійкість, опір CEMproof® SilverSeal активного гідроізоляційного полотна із засобом, що сприяє набуханню.

Висока міцність зчеплюваності CEMproof® SilverSeal завдяки досконалій технології виготовлення, забезпечує швидкий, простий та надійний монтаж!

Здатність до самовідновлення CEMproof® SilverSeal: дрібні отвори (перфорація) у плівці PE надійно гідроізолюються завдяки водореактивності та здатності волокнистої маси до набухання! Гідроізоляція тріщин усадок CEMproof® SilverSeal: усадкові тріщини в бетоні надійно перекриваються і гідроізолюються надовго. Оптимізація та зниження засобів та часу по догляду за тріщинами усадки!

Велика та змінна ширина CEMproof® SilverSeal означає малі втрати при з’єднанні (склеюванні) навхлист. Гнучкість і обробка робить CEMproof SilverSeal ідеальним гідроізоляційним полотном для великих і маленьких рівних поверхонь, а також для гідроізоляційних робіт, що вимагають дорогого розкрою. Комбінованість CEMproof® SilverSeal з різноманітними гідроізоляційними полотнами зі штучних матеріалів (пластмас) дозволяє створювати ультимативні, незрівнянні захищені від зворотної дії, здатні до самовідновлення гідроізоляційні агрегати.

BPA WATERPROOFING SYSTEMS

Німецька компанія ВРА GmbH займається розробкою, виробництвом, консалтингом та збутом продуктів гідроізоляції. Протягом багатьох років компанія є компетентним партнером у галузі ізоляційних технологій та реконструкції у всьому світі.

Якщо Ви маєте запитання щодо матеріалів чи технологій компанії BPA GmbH Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Каталог продукции BPA GmbH

 

 

Завантажити каталог матеріалів компанії BPA GmbH

 

 

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp