Гідроізоляційні роботи

важливий етап при будівництві будь якої будівлі чи будівельного обьєкту. Дуже часто при самостійному будівництві або капітальному ремонті каменем спотикання стають саме гідроізоляційні роботи.
Компанія «Центр гідроізоляції і покрівлі» з 17-річним досвідом роботи в галузі будівництва і гідроізоляції пропонує великий перелік послуг і робіт з гідроізоляції різних будівельних конструкцій від зайвої вологи і передчасного руйнування.

За час існування компанії була зібрана велика команда фахівців і не менша база партнерів – європейських і вітчизняних фірм-виробників.

Використання їх гідроізоляційних матеріалів дозволяє позбутися від проблем зайвої вологи на тривалий час без шкоди для здоров’я людини.

Гідроізоляційні роботи

Гідроізоляційні роботи що виконує наша компанія

Ми виконуємо гідроізоляційні роботи на всіх етапах будівництва: від закладки фундаменту до ремонтних і реставраційних робіт, облаштовуємо та ремонтуємо всі види гідроізоляції.

– роботи з гідроізоляції (ін’єкційна проникаюча гідроізоляція) – цивільне і промислове будівництво (паркінги, тунелі, басейни, підвали, холодні і деформаційні шви і.т.д.);
– покрівельні роботи з використанням ПВХ мембран і наливних мастик;
– сучасні технології протидії зсуву ґрунтів і роботи по зміцненню фундаментів, берегів і т.п.
– антикорозійний захист будівельних конструкцій (спеціальні фарби)
– очищення фасадів від висолів (та солей); гідрофобізація фасадів.
– герметизація міжпанельних та деформаційних швів;
– роботи з гідроізоляції різних цивільних і промислових споруд;
– захист від зайвої вологи гідротехнічних споруд;
– ін’єкційна гідроізоляція;
– ремонт і відновлення бетону.

Технології та матеріали:

MINOVA CarboТeсh (Німеччина) – поліуретанові, силікатні смоли, акрилатні гелі, клей-герметик;
BPA GmbH (Німеччина) – бентонітові мати; захист від вологи у висотному, підземному, інженерному будівництві і тунелебудівництві, альтернатива рулонній та обмазувальній гідроізоляції;
– MINOVA MAI (Німеччина) – буро-ін’єкційні анкери, ґрунтові нагелі для робіт з укріплення ґрунтів, фундаментів, берегової лінії, схилів і т.п .;
– SCHOMBURG (Німеччина), SATECMA (Іспанія) – проникаюча гідроізоляція, шовний матеріал (стики, примикання), пломба для зупинки фільтрації води;
– ТМ ГіСіВ (Україна) – гідроізоляція, ремонт і відновлення бетону;
– СІОПЛАСТ (Україна) – добавки в бетон, гідрофобізатори, очищувачі фасадів, гідроізоляційні мастики (бітумні, полімерні); фарби та лаки спеціального призначення (термостійкі, хімічно стійкі, атмосферостійкі, для питної води, харчової галузі, для цинку, металу, шиферу, для дорожньої розмітки, фасадів);
– Робота з гідроізоляції різних цивільних і промислових споруд;
– Захист від зайвої вологи гідротехнічних споруд;
– Ін’єкційна гідроізоляція;
– Спеціальні рішення гідроізоляції.

Такі технології і матеріали щодо захисту дозволять закупорити дрібні пори і мікротріщини в будівельних матеріалах, наприклад, бетоні, ізолювати стики плит і кладок. В результаті, жодних протікань і намокання стін. Роботи з гідроізоляції запобігають поширенню цвілевих грибків, що вкрай небезпечні для людського здоров’я. Ми виконуємо захист різними методами: ін’єкційна, проникаюча, обмазувальна гідроізоляція або покриття оброблюваної поверхні лаками та іншими речовинами.

Також ви можете замовити:
– електромонтажні роботи (монтаж і демонтаж електропроводки, електрообладнання, встановлення лічильників тощо).
– виконання промислових наливних підлог;
– висотні роботи.

Ми застосовуємо сучасні технології закріплення ґрунтів, фундаментів будівель і зміцнення схилів спеціальними ґрунтовими анкерами, мікропалями і ґрунтовими нагелями.
Будь-які будівельні заходи або гідроізоляційні роботи ми проводимо в найкоротші терміни і за кращими цінами. Найголовніше, що великий досвід дозволяє нашим фахівцям виконувати всі роботи на найвищому рівні якості, що в сукупності з якісними матеріалами дає відмінний результат та позбавляє вас проблем із водою та вологою.