Гідроізоляція “активна” Silver Seal

Гідроізоляція “активна” Silver Seal

Активна гідроізоляційна мембрана від компанії BPA Silver Seal

Гідроізоляція “активна” Silver Seal – полімерна плівка з волокнистою масою, яка при взаємодії (пошкоджені) з водою розбухає та само заліковується.

Область застосування гідроізоляції Silver Seal – це захист для дотичних з землею бетонних (цегляних) та інших поверхонь в надземному, підземне будівництво, в інженерних спорудах, тунелях та інших інженерних спорудах. SilverSeal замінює всі загальноприйняті види гідроізоляційних елементів, які застосовуються в надземному, підземне будівництво, в інженерних спорудах і тунелебудуванні.

 

Гідроізоляція Silver Seal

Гідроізоляція Silver Seal

Властивості продукту CEMproof® SilverSeal – «активна» гідроізоляція поверхонь, яка розроблена спеціально для гідроізоляції будівельних споруд. CEMproof® SilverSeal є механічно укріпленої волокнистої масою PP-Vlies, причому нитки (жилки) РР при контакті з водою волокна набухають.

Silver Seal

Silver Seal

Область застосування Гідроізоляція і захист для дотичних з землею бетонних поверхонь в надземному, підземне будівництво, в інженерних спорудах, тунелебудуванні. CEMproof® SilverSeal замінює всі загальноприйняті види гідроізоляційних елементів, які застосовуються в надземному, підземному будівництві, в інженерних спорудах і підземному будівництві, таких як:

• Бітумне полотно;

• Фарбування і гідроізоляційні полотна з пластмас всіх типів. Завдяки новим досконалим технічним методам виготовлення CEMproof® SilverSeal є продуктом, який пропонує споживачеві наступні переваги:

• екологічно чистий;

• надзвичайно стійкий (витривалий);

• проста та зручна в роботі;

• міцність зчіплювання;

• контрольованою якістю;

• самозаліковується.

Полімерна мембрана для гідроізоляції

Полімерна мембрана для гідроізоляції

Самовиліковна мембранна гідроізоляція компанії BPA

Самовиліковна мембранна гідроізоляція компанії BPA

Функції гідроізоляції Гідроізоляційний ефект гідроізоляційного полотна із засобом набухання досягається двома функціями. Першу гідроізоляційну функцію має поліетиленова плівка РЕ, друга гідроізоляційна функція починає діяти тільки тоді, коли поліетиленова плівка пошкодиться і перейнявшись вода активізує розбухання волокнистої маси (Quellvlies). При проникненні води через плівку, водореактівний полімер спучується (розбухає) і цим створює надзвичайно герметичний, желеподібний гідроізоляційний шар, який надовго забезпечує надійну гідроізоляцію будівельної конструкції. Гідроізолюють навіть тріщини від усадки бетону! Зворотна дія SilverSeal практично виключено!

Переваги CEMproof® SilverSeal Високий ступінь гідроізоляції і надійність досягається завдяки постійній товщині волокнистої маси Quellvlies і надзвичайно низького значення коефіцієнта Kf самої волокнистої маси Quellvlies. Просачіваемості досліджувалися в різних випробувальних лабораторіях MPA. Подвійна надійність, подвійна гідроізоляційна функція! Швидкий і простий монтаж CEMproof® SilverSeal незалежно від пори року або очiкуваних погодних умов. Не потрібно ніяких дорогих зварювальних апаратів. З’єднання виконуються на вибір: або склеюванням, або просто в нахлест. Безперервний контроль CEMproof® SilverSeal несучих матеріалів і полімерів гарантується постійністю технічних властивостей! Висока стійкість, опірність CEMproof® SilverSeal водореактівного гідроізоляційного полотна із засобом, що сприяє набухання.

[Su_youtube url = “https://www.youtube.com/watch?v=-c9iFc1LXU0&t=2s” width = “820”]

Висока міцність сцепляемости CEMproof® SilverSeal завдяки досконалій технології виготовлення, забезпечує швидкий, простий і надійний монтаж!

Здатність до самовідновлення CEMproof® SilverSeal: дрібні отвори (перфорація) в плівці PE надійно гідроізолюють завдяки водореактівності і здатності волокнистої маси до розбухання! Гідроізоляція усадочних тріщин CEMproof® SilverSeal: усадочні тріщини в бетоні надійно перекриваються і гідроізолюють надовго. Оптимізація і зниження коштів і часу для догляду за тріщинами усадки!

[Su_youtube url = “https://www.youtube.com/watch?v=hkv55fYgNmw&t=4s” width = “820”]

Велика і змінна ширина CEMproof® SilverSeal означає малі втрати при з’єднанні (склеюванні) в нахлест. Гнучкість і розбирання робить CEMproof® SilverSeal ідеальним гідроізоляційним полотном для великих і маленьких рівних поверхонь, а також для гідроізоляційних робіт, що вимагають дорогого розкрою. Комбіновані CEMproof® SilverSeal з різних гідроізоляційними полотнами з штучних матеріалів (пластмас) дозволяє створювати ультимативні, незрівнянні захищені від зворотної дії, здатні до самовідновлення гідроізоляційні агрегати.

 

Встановлення активної мембрани для гідроізоляції

Встановлення активної мембрани для гідроізоляції

Захист фундаменту від вологи

Захист фундаменту від вологи

Укладання гідроізоляції

Укладання гідроізоляції

Кріплення гідроізоляції фундаменту

Кріплення гідроізоляції фундаменту

гідроізоляція підвалу

гідроізоляція підвалу

гідроізоляція комунікацій

гідроізоляція комунікацій

Захист підвалу від води

Захист підвалу від води

Гідроізоляція комунікацій

Гідроізоляція комунікацій

Гідроізоляція фундаменту Silver Sea

Гідроізоляція фундаменту Silver Sea

Гідроізоляція будинку

Гідроізоляція будинку


Гідроізоляція Silver Seal-це матеріал який відкриває нові горизонти в області гідроізоляції.