Гідроізоляція в Києві

Гідроізоляція в Києві

Ми надаємо послуги гідроізоляції в Києві та області

Гідроізоляція будь-якої складності на всіх етапах будівництва та вже готових об’єктах.

Дбайливий господар обов’язково повинен дбати про те, щоб гідроізоляція підвалу будинку була надійною і нездоланною. Хто б що не думав і не говорив, підвал у багатьох будинках – річ фактично незамінна і дуже важлива для мешканців житла.

Надійнішим варіантом захисту протікань в підвальних приміщеннях вважається метод закачування (ін’єктування) двокомпонентних полімерних смол для заповнення пустот.

Ми працює тільки з перевіреними якісними матеріалами провідних Європейських виробників.

Смоли Minova / Orica – ін’єкційні поліуретанові смоли і акрилові гелі (Німеччина) дозволяють забезпечити гідроізоляцію швів (в тому числі температурних і деформаційних), стиків, тріщин в будівельних конструкціях. Служать для стабілізації і зміцнення ґрунтів; посилення чинний фундаментів і влаштування пальових фундаментів. Ефективні для пристрою гідравлічних завіс в грунтах; зміцнення укосів, узбіч доріг і пірсів. За допомогою цих складів здійснюється анкерне закріплення порід, створюються зони зміцнених порід при проходці гірських виробок; ліквідуються протікання при ремонті каналізаційних систем. Для герметизації і гідроізоляції будівельних і “холодних” швів в бетоні при будівництві і ремонті, наприклад, в каналізаційних системах, підземних спорудах (стики блоків і тюбінгів) компанія також пропонує гідроактівні уплотняющие еластичні прокладки.

Ін’єктування можна назвати панацеєю від усіх можливих негативних впливів примхливої ​​природи. Це найефективніший спосіб зробити конструкцію вологонепроникній, довговічною та міцної при надзвичайній простоті технології.

Застосовувані раніше способи захистити будівлю від води і вологи мали істотний недолік. Так, вони надійно закривали щілини і тріщини, а також стики окремих деталей, але не могли перекрити доступ через пори самого матеріалу.

Ін’єкційний же метод ізоляції ґрунтується на створенні водонепроникної мембрани між агресивним середовищем і самою конструкцією. Інакше кажучи, при виконанні захисних заходів гідрофобний матеріал вводиться або всередину несучої конструкції, або в простір між зовнішньою поверхнею стіни і завершальним покриттям. Гідрофобізатор заповнює собою всі наявні щілини, тріщини, діри і капіляри, а при застиганні створює водонепроникний, але еластичний бар’єр.