Герметизація вводів інженерних комунікацій

Герметизація вводів інженерних комунікацій

Гідроізоляція вводів інженерних комунікацій.

Як надійно виконати герметизацію вводів комунікацій?

Мало хто замислюється над тим, що проведення інженерних комунікацій часто є причиною подальшої вогкості та вологості на цокольних поверхах або у підвалі. Усі споруди, особливо житлові будинки, оснащені різними інженерними комунікаціями: водопроводом, електричними кабелями, каналізацією, газом тощо. Як правило, введення цих комунікацій знаходиться в заглиблених частинах будівлі і є трубопроводами, які «врізані» в стіни або фундамент. Місця введення комунікацій є одними з найуразливіших, тому що виконати їхню якісну гідроізоляцію досить складно (і зазвичай будівельники, які зводять будівлю, цим не займаються). Як результат – вже в перші роки експлуатації об’єкта ці місця стають джерелом протікання, які порушують всю систему гідроізоляції будівлі.

Герметизація вводів інженерних комунікацій

Герметизація вводів інженерних комунікацій

А все тому, що герметизації вводів не було приділено достатньо уваги. Якщо герметизація вводів у будинок виконана некоректно або взагалі втрачена, то потім вирішувати питання із зайвою вологістю приміщень вже буде набагато складніше та дорожче.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

На сьогоднішній день гідроізоляція за допомогою спеціальних ін’єкційних систем є найбільш дієвим способом захисту місць введення та виведення інженерних комунікацій у будівлю. Герметизація вводів інженерних комунікацій допоможе значно продовжити термін їх експлуатації та вберегти надалі будову від руйнівної вологи!

Залежно від того, які інженерні комунікації є на території Вашого об’єкту, ми порадимо Вам найефективніше рішення.

Схема герметизації введення інженерних комунікацій

Схема герметизації введення інженерних комунікацій

Перед замовленням матеріалу та технічного оснащення бажано проконсультуватися з досвідченим спеціалістом.

Гідроізоляція вводів комунікацій

Гідроізоляція вводів комунікацій

Місця вводів інженерних комунікацій можуть бути різного розміру та конфігурації, залежно від технічних вимог.

Місця введення труб і кабелів – одні з найуразливіших місць, т.к. вони безпосередньо контактують із різними будівельними конструкціями. У стиках «бетон-метал» або «бетон-пластик» залишається холодний шов або зазор, через який вода потрапляє всередину підвальних приміщень. Щоб цього відбувалося необхідно своєчасно, тобто. ще на стадії будівництва, виконувати герметизацію вводів труб та комунікацій.

Герметизація вводів комунікацій

Герметизація вводів комунікацій

Гідроізоляція, герметизація вводів комунікацій

Гідроізоляція, герметизація вводів комунікацій

Закладення вводів цементно-піщаним розчином ефекту не дасть: рано чи пізно такий вузол потече. Тому, в ході виконання робіт з герметизації вводів комунікацій потрібно використовувати спеціальні розчини, суміші та матеріали для гідроізоляції, такі як: Minostop 60 (швидкий розчин для тампонажу місць витоків води), що набухають шнури (гідрофільна гума), спеціальний герметик CarboLan особливо добре підходить для склеювання вологих поверхонь. Придатний навіть для склеювання під водою. Максимальна адгезивна міцність герметика досягається відразу після нанесення. Герметик має хорошу температурну стійкість і тривалий термін служби, ін’єкційні поліуретанові смоли (CarboPur WFA двокомпонентна поліуретанова смола)

Гідрофільна гума

Гідрофільна гума

Клей-герметик CarboLan

Клей-герметик CarboLan

Герметик для закріплення гуми, що розширюється, в швах

Герметик для закріплення гуми, що розширюється, в швах

Закріплення гуми, що розширюється, в швах

Закріплення гуми, що розширюється, в швах

Німецький герметик CarboLan

Німецький герметик CarboLan

Щоб уникнути проникнення вологи через вузли інженерних комунікацій фахівці компанії Центру гідроізоляції та покрівлі розробили, використовуючи свій метод ізоляції введення. Створення подібної розробки стало можливим виключно завдяки об’єднанню найновіших технологій та матеріалів для гідроізоляції.

Розроблена технологія захисту вузлів вводів інженерних комунікацій забезпечує надійну (ізоляцію) гідроізоляцію вузла на тривалий термін експлуатації.

Перевага цієї технології дозволяє захистити вузол кількома рівнями захисту.

Так для початку по периметру отвору укладатися гідрофільна гума, яка під час безпосереднього контакту з водою істотно розширюється (набухає), зберігаючи при цьому еластичність і одночасно заповнюючи собою всі наявні порожнечі, створюючи бар’єр для води.
Далі отвір заповнюється Minostop 60 (швидкий розчин для тампонажу місць витоків води). Всі стики і порожнечі заповнюватися ін’єкційною поліуретановою смолою CarboPur WFA – це двокомпонентна ін’єкційна смола, що моментально затверджується, без фреонів і галогенів, призначена для тампонування і зміцнення водоносних зон.

Подібна технологія може захистити вузли вводів комунікацій на довгі роки, а також допомагає зберегти підземне приміщення підвал або паркінг від проникнення вологи.

Ми допоможемо у вирішенні вашого питання з гідроізоляцією

Наші фахівці можуть проконсультувати Вас з таких питань:
Герметизація вводів, гідроізоляція вводів комунікацій, герметизація вводів інженерних комунікацій, герметизація кабельних вводів, герметизація вводу труб в будівлю, герметизація труби в гільзі, герметизація кабельного вводу, герметизація кабельних вводів пуе, герметизація вводів в підвальне введення, герметизація інженерних вводів, гідроізоляція вводів, гідроізоляція вводів інженерних комунікацій, герметизація вводів інженерних комунікацій в будівлю, герметизація вводів труб, герметизація кабельних вводів у будівлю, герметизація вводів трубопроводів, гідроізоляція вводів труб, герметизація вводів комунікацій, гідроізоляція вводів, гідроізоляція вводів комунікацій, гідроізоляція кабельних вводів, гідроізоляція вводів інженерних комунікацій, гідроізоляція вводів труб, герметизація вводів комунікацій.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці  абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

Отримайте безкоштовну консультацію від фахівця з гідроізоляції. Ми розповімо шляхи вирішення вашого питання, а також зорієнтуємо за термінами та вартістю. І для цього достатньо лише набрати нескладний телефонний номер:

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp