Акрилові герметики

Акрилові герметики, як правило, це однокомпонентні суміші.

Акрилові герметики

Акрилові герметики

Герметик складається з однокомпонентної акрилової основи і є екологічно безпечним продуктом, придатним для використання як зовні, так і всередині будівель та споруд. Дані герметики можуть використовуватися для міжвінцового утеплення швів у дерев’яному будинку з метою зниження енергетичних втрат будівлі, а також для запобігання промерзанню стін в області міжвінцевих стиків. Використання герметика є альтернативою традиційним способам (наприклад, конопатки). Але герметик дозволяє вже після одноразового нанесення створити довговічний шов, що деформується разом зі стінами будинку (максимальна деформативність 15% щодо поверхні), тим самим герметик не порушує своєї суцільності та забезпечує високі теплоізолюючі здібності.

Акрилові герметики мають високу адгезію до бетону, полімербетону, пінобетону, дерева, штукатурки, цегли, ПВХ, вони стійкі до УФ опромінення, атмосферних впливів. При необхідності можливе поверхневе забарвлення, відтінок матеріалу. Завдяки тому, що герметик однокомпонентний, він зручний та економічний у застосуванні через відсутність втрат матеріалу та втрати часу на змішування компонентів. Відсутність запаху, готовність до використання та можливість забарвлення, після вулканізації, роблять цей герметик дуже зручним при ремонтних та оздоблювальних робіт на зовнішніх та внутрішніх елементах будівель та споруд.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Акрилові герметики використовують при будівництві та ремонті житлових, промислових будівель та споруд, а також при індивідуальному житловому будівництві та ремонті, при герметизації примикань дверних та віконних коробок під час монтажу та ремонту, для закладення тріщин та отворів усередині приміщень. Завдяки високій тиксотропності можна наносити на горизонтальні та вертикальні поверхні.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp