Герметик

Герметик (клей) – пастоподібна або в’язка композиція на основі полімерів або олігомерів, яку наносять на різні з’єднання конструкцій з метою запобігання витоку робочого середовища через зазори конструкції, гідроізоляції та для герметизації.

Однокомпонентні герметики

Акрилові герметики

Двокомпонентні герметики

Поліуретанові герметики

 

”Купити

Герметик

 

Герметики одно- і двокомпонентні акрилові (Сіоласт 1К, Стиз А, Стиз В), поліуретанові (Карболан, Сазіласт 24, 25) та тіоколові (Сазіласт 51, 52, 53)  використовують при будівництві та ремонті житлових, промислових,а також при індивідуальному житловому будівництві та ремонті.

 

Дуже часто у будівництві, а також і в домашніх умовах виникає потреба у герметизації різних конструкцій, деталей,  різних механізмів. Для вирішення цієї проблеми людство використовує різні герметики, основа яких складається з різних компонентів залежно від умов та методів застосування. За своєю властивістю, герметик – це пастоподібна або в’язка композиція на основі різних полімерів або олігомерів. Герметик наносять на болтові, заклепувальні та інші з’єднання та примикання для запобігання витоку робочого середовища через зазори та конструкції, також використовують як гідроізоляцію. Герметизація відбувається в результаті затвердіння полімерної основи або випаровування розчинника.

Сучасні герметики мають високу адгезію до основних будівельних матеріалів: бетону, полімербетону, пінобетону, дерева, штукатурки, цегли, металу, пластмаси і т.д., стійкі до УФ-опромінення, атмосферних впливів, вологи, температури і т.п. Завдяки тиксотропності сучасні герметики можна наносити на горизонтальні, вертикальні, похилі поверхні з позитивним та негативним кутом нахилу. Залежно від вирішення необхідних завдань, методів та умов нанесення, а  також місць, де вони будуть використовуватися, від впливу навколишнього середовища і впливу на живі організми їх склад може включати різні компоненти. Компанія ЦГіП пропонує купити герметики на акриловій, поліуретановій або тіоколовій основі.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp