Geofoam

Органомінеральна двокомпонентна смола, що спінюється

Область застосування:

– заповнення порожнеч і куполів;

– заповнення тріщин у порушеному масиві;

– заповнення та ущільнення вентиляційних перемичок;

– гідроізоляція гірничих виробок.

Geofoam

Geofoam

Загальна характеристика: органомінеральна смола Geofoam складається з двох рідких компонентів, які в об’ємному співвідношенні 1:1 за допомогою насоса подаються роздільно по шлангах, перемішуються в змішувачі і потім набризку наносять на підготовлену поверхню опалубки або в порожнину, що заповнюється. Реакція компонентів відбувається із збільшенням обсягу полімерного складу.

Компонент А – модифіковане рідке скло.
Компонент В – модифікований ізоціанат.

Основні переваги:

  • висока кратність спінювання полімерного складу дозволяє при низькій витраті матеріалу заповнювати значні обсяги порожнин;
  • висока швидкість затвердіння полімерного складу дозволяє швидко проводити роботи із заповнення порожнеч.

Обладнання для проведення робіт: компактні двокомпонентні насоси типу SK90, DP-35, DP-40, НХ-4 з подачею компонентів в об’ємному співвідношенні 1:1 з пневматичним або гідравлічним приводом та приладдям для нагнітання.
Приладдя для нагнітання: нагнітальні та зливні шланги, запірні крани, ніпелі, сполучні муфти та скоби, статичний змішувач із пластиковим змішувальним елементом, трубка, що подає.

Упаковка:
Компонент А – пластикові каністри по 35 кг.
Компонент В – пластикові каністри по 30 кг.
Зберігання: компоненти смоли Geofoam повинні зберігатися за температури +10 – +20 oС. За умови дотримання температури термін зберігання компонентів не менше 12 місяців.

Компоненти смоли повинні обов’язково прогріватися перед застосуванням не менше ніж 24 години при температурі не нижче +15 oС.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp