Форум «Recovery Forum Ukraine 2022»

Форум «Recovery Forum Ukraine 2022»

«Центр Гідроізоляції і Покрівлі» запрошуємо до участі  у форумі «Recovery Forum Ukraine 2022»!

«Recovery Forum Ukraine 2022» відбудова зруйнованих інфраструктур міст та містечок України

Вже скоро, 19 жовтня, відбудеться офлайн – форум «Recovery Forum Ukraine 2022» за адресою вул. Ярославів Вал 22 (Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre) в м. Києві, мета якого прискорити фінансування для відбудови зруйнованих громад. Цей захід об’єднає державні та місцеві органи влади з міжнародними фінансовими установами та інвесторами, а також з будівельними компаніями, які, в свою чергу, допоможуть відбудувати зруйновану інфраструктуру міст та містечок України.

Команда досвідчених фахівців «Центру Гідроізоляції і Покрівлі» приймуть активну участь у форумі та запропонують якісні  матеріали та технології, для відновлення зруйнованих будівель та об’єктів цивільного та промислового призначення.

Форум буде проходити в форматі офлайн, та онлайн-трансляції. Якщо Вас зацікавив захід та Ви маєте бажання відвідати його, Ви можете перейти за посиланням на офіційну сторінку форуму «Recovery Forum Ukraine 2022» та ознайомитися з правилами участі в заході більш детально, а також придбати квиток: https://rebuildukraine.in.ua/

Ми пропонуємо широкий асортимент будівельних матеріалів, які застосовуються для ремонту та реконструкції будівель та споруд цивільного та промислового користування, ремонту та реставрації бетонних споруд та  конструкцій, зміцнення фундаменту нових об’єктів, посилення опор об’єктів спеціального призначення, підведення (укріплення) нових фундаментів під споруди, а також всі види гідроізоляції, технології анкерного кріплення, укріплення схилів та бурові роботи.

Маємо великий вибір матеріалів:

  • спеціальні сухі ремонтні суміші, спеціальні гідроізоляційні суміші для зупинки води;
  • хімічні матеріали різного призначення (поліуретанові ін’єкційні смоли, силікатні смоли, акрилові гелі, для гірничодобувної промисловості та будівельної галузі);
  • бентонітові мати з подвійним та потрійним захистом, композитна гідроізоляційна мембрана тощо;
  • герметики різного призначення;
  • анкерні системи (технології анкерного кріплення);
  • бурові установки різного призначення та обладнання для ін’єкційної гідроізоляції, шнекові диски.

👷 Будівельні роботи будь-якої складності! 🕵️ Консультація! 👩💻 Продаж матеріалів!

Наші контакти:

📲 (098) 300 03 10

📲 (067) 504 99 69