Двокомпонентні герметики

 Двокомпонентні герметики

 Тіоколові герметики складаються з двох компонентів. Вони комплектуються у вигляді двох паст: основної та отверджувальної, співвідношення яких при змішуванні вказується у паспорті заводу-виробника.

Двокомпонентні герметики

Двокомпонентні герметики

Після змішування і затвердіння паст герметик перетворюється на еластичний безусадковий гумоподібний матеріал чорного, сірого або іншого кольору(залежно від області застосування або побажання замовника), з гарною адгезією по відношенню до всіх будівельних матеріалам (бетону, дереву, штукатурці, цегли, граніту, металу, склу). Забезпечує високу стійкість ізоляції до теплових та садибних деформацій, до вібраційних впливів, до дії агресивних атмосферних факторів (води, ультрафіолету), слабких розчинів кислот, лугів та солей.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Також тіоколові герметики призначені для захисту підземної та наземної частини будівель та споруд, для герметизації вводів комунікацій, герметизації міжпанельних стиків та деформаційних (термокомпенсаційних) швів, для герметизації елементів жорсткої покрівлі, скляних «ліхтарів» будівель, герметизації герметизації вводів комунікацій у підземній частині будівель, стиків між зовнішніми конструкціями, що огороджують, будівель та гідроізоляції фундаментів. Може застосовуватися як герметизуючі водо-, масло-, бензостійких прокладок. Застосовують у кліматичних зонах в інтервалі температур від мінус 50° до плюс 70°С. Дані герметики прості у використанні і можуть застосовуватися не тільки у промислових, але й у домашніх умовах.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp