ТМ ГіСіВ

ТМ ГіСіВ (суміші) – ремонт, відновлення і гідроізоляція конструкцій з бетону і з / бетону.

Пропонуємо Вам нову лінійку матеріалів українського виробника ТМ ГіСіВ для ремонту бетону, відновлення бетону та гідроізоляції конструкцій з бетону і з / бетону.

ГіСіВ Ш (шовний матеріал) – застосовується для заповнення розкритих тріщин і порожнин, примикань і швів. Для ремонту бетону.

ГіСіВ Плаг (пломба) – застосовують для формування водонепроникних швів, як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторони конструкцій, а також для ліквідації точкових і локальних майданних протікання.
ГіСіВ ПР (проникаюча гідроізоляція) – однокомпонентний матеріал на цементній основі для гідроізоляції нового або старого міцного бетону, бетонних блоків.

ГіСіВ Т (торкрет бетон) – суха будівельна суміш для ремонту ж / б конструкцій, а також для виконання робіт методом торкретування. (2х видів: м’який і міцний)

Більш детальну інформацію щодо застосування матеріалів для гідроізоляції ви дізнаєтеся в наших фахівців за телефонами:
+38 (044) 351 12 74,
+38 (067) 504 99 69

#ASOCRET #ASOCRET-IM  #schomburg #гидрофильная_резина #бетонаясмесь #ремонтнаясмесь #CarboPur_WFA #CarboPur #Minova #Минова #гідроізоляція_CarboPur #гідроізоляція #гидроизоляция #ЦГіП #гидроизоляция #гидроизоляция_фундамента #гидроизоляция_крыши #гидроизоляция_подвала #сухойподвал #сухойдом #гидроизоляция_дома #гидроизоляция_пвх #ПВХ #мембрана #монтаж #ремонт #гидроизоляция_стен #ГіСіВТ #ГіСіВ_Т #смесьдлягидроизоляции #Гидрофильная_резина #набухаючарезина #ПВХкрыша