CEM 805

CEM 805

Якісний та надійний КЛЕЙ ГЕРМЕТИК CEM 805 широкого застосування від компанії BPA (Німечинна) яка спеціалізується на створені системних рішень для захисту від вологи.
CEM 805

CEM 805

Клей-герметик CEM 805 – це однокомпонентний герметичний клей на основі гібридного полімеру MS. Матеріал не містить запаху. Не містить розчинників, силіконів та ізоціанатів. Клей-герметик сумісний з фарбами, стійкий до атмосферних впливів і має високу стійкість до хімічних впливів.

CEM 805 широкого застосовується в будівництві, має унікальні адгезійні властивості та добре з’єднується з: бетоном, цеглою, штукатуркою, гіпсом, керамікою, мембранами (різних типів), будівельною плівкою, склом, деревом, металом та різних пластикових поверхнях, а також з оцинкованим металом та алюмінієм.
Клей герметик CEM805 можливо використовувати в якості системного герметика та монтажного клею.
Приклади можливого застосування:
• Гідроізоляція та адгезія бетонних конструкцій всередині та зовні приміщень;
• Герметизація тріщин;
• Підходить для склеювання будівельних плівок;
• Підходить для ущільнень і склеювань, які не передбачають наявності силікону на поверхні об’єкта;
• Герметизація та склеювання під дією радонового газу.
Переваги клей герметик CEM805:
• CEM805 не містить розчинників і створений на основі MS-полімеру з широким спектром адгезії;
• Еластичний та антикорозійний матеріал без запаху;
• Стійкий до погодних умов і зношування;
• Висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
• Практична відсутність усадки;
• Сумісність з фарбами, та не утворюють пухирців.

Спосіб використання CEM805:

Попередня обробка. Поверхня повинна бути сухою, здатною витримувати навантаження, очищеною від пилу та жиру (за необхідності очистити ізопропанолом). Для поверхонь з високим ступенем поглинання (наприклад, бетон, гіпсокартон, необроблена деревина) може знадобитися попередня обробка поверхні ґрунтовкою. За необхідності попередньо видалити цементний розчин, масляні покриття/просочення опалубки перед нанесенням ґрунтовки.
Для поверхонь, які не несуть навантаження (наприклад, гіпсокартон), рекомендується консолідувати основу перед нанесенням продукту. Під час ремонтних робіт необхідно повністю видалити старий герметик, залишки фарби та інші зайві покриття. У випадку поверхонь з покриттям (наприклад, лаки, фарби), сумісність з герметиком повинна бути забезпечена попередніми випробуваннями.

Склеювання. Для двовимірного склеювання принаймні одна з двох робочих поверхонь повинна бути вологопроникною (бетон, дерево). Нанести клей тонкою смугою на поверхню. Сполучну частину приклеїти за допомогою легкого натискання. Потрібно переконатися, що товщина шару клею, що залишився, становить щонайменше 2 мм. Якщо обидві робочі поверхні є вологонепроникними (метал, полівінілхлорид), ми рекомендуємо наносити клей паралельними смугами на достатній відстані між ними, щоб забезпечити надходження необхідної для затвердіння вологості.

Гідроізоляція. Важливо заповнити шов належним чином, правильно підібравши необхідний матеріал (наприклад, поліетиленовий шнур із закритими порами, поліетиленова плівка) для запобігання 3-поверхневої адгезії. Краї стиків можна обклеїти самоклеючою стрічкою, щоб забезпечити чистоту і рівність швів. Шви, що підлягають герметизації, повинні бути щонайменше 5 x 5 мм (для внутрішніх робіт) або 10 x 8 мм (для зовнішніх робіт; ширина x глибина). Зі збільшенням ширини шва (до 30 мм) глибина шва повинна становити приблизно половину ширини шва відповідно до DIN18540. За допомогою спеціальних трикутних фасок забезпечити рівну рівнобедрену конструкцію з щонайменше 7 мм адгезійної поверхні з кожного боку. Розрізати насадку картриджа відповідно до розмірів стику. Нанести герметик на місце стику за допомогою відповідного ручного, акумуляторного або пневматичного пістолета для герметика в чистому вигляді, без бульбашок, після чого загладити нейтральним, безбарвним засобом на водній основі та відповідним згладжувальним пристроєм, у разі необхідності. Згладжування значно покращує взаємодію герметика з поверхнями, які підлягають склеюванню. Після чого видалити надлишки згладжувального засобу, щоб уникнути стійких розводів. Негайно видалити використану клейку стрічку, щоб уникнути розриву плівки, що формується, за необхідності повторно згладити її. Залишки герметика можна утилізувати разом з побутовими або промисловими відходами після повного затвердіння.

Форма постачання

290 мл у картриджі, 20 картриджів у коробці.
600 мл у трубчастих пакетах, по 12 пакетів у картонній коробці.

Зберігання

Слід захищати CEM805 від низьких температур і сонячного випромінювання, а також не піддавати впливу температур, що перевищують +35°C. Термін зберігання в герметичному пакуванні впродовж 9 місяців.

 Технічні характеристики

Основа матеріалу (колір): гібридний полімер MS (білий)
Робоча температура (герметика та підкладки): від +5 до +35°С
Стійкість до температури (застиглий герметик): від -40 до +80°C
Твердість за Шором: 46 ± 5
Консистенція: стабільна
Межа міцності матеріалу при розтягуванні: прибл. 2,50 Н/мм²
Здатність до розтягування – подовження при розриві: ≥ 25 %
Загальна допустима деформація (за специфікацією виробника): 10 %
Час утворення плівки: прибл. 25 хв (23°C/50% відносної вологості)
Суцільне застигання (в перші 24 години): прибл. 3 мм
Щільність: 1,46 ± 0,04 г/см³
Проникна здатність: 190 ± 30 1/10 мм
Стійкість: ≤ 0,50 мм (при темп. +5°C / +50°C)
Значення напруги при розтягуванні: прибл. 1,20 Н/мм²
Об’ємна усадка: ≤ 8 %
Еластичність: прибл. 35,50%
Час без адгезії: 1,50 год