CarboStop 102

Область основного застосування CarboStop 102  : тунелі паркінги  та підземне будівництво. Зупинка води (реагує навіть на морську воду)

CARBOSTOP 102 – CARBOSTOP 102 АСВ

CarboStop 102

Схоплювання, затвердіння та ущільнення в тунелях, під землею (метро), геологічні, гідравлічні, морські конструкції та конструкції у відкритому морі.

Флексибілізований, жорсткий ін’єкційний матеріал.

 Область застосування:

CarboStop 102 однокомпонентна смола, що реагує з водою. CarboStop 102 не містить FCKW та розчинників. Для прискорення реакції додається CarboStop 102 ACC. Реакція починається після контакту із водою. Під час реакції матеріал перетворюється на тверду поліуретанову піну і має ущільнений стан високим ступенем закритості осередків (пустот).

– Зупинка припливу води (також і солоної води) під високим тиском та з високою швидкістю перебігу;

– Закріплення та водоізоляція зруйнованої породи;

– Нагнітання в тонкі (до середньої зернистості) піски та ґрунти;

– Закріплення анкерів, анкерів, що самозабурюються, і канатних анкерів у водоводному піску;

– Нагнітання на глибину;

– Ручне нагнітання у прохідних каналах та круглих трубопроводах;

– Нагнітання під час закачування цементу одночасно або поперемінно (метод Carbo-Grouting) та/або автоматичного комбінованого нагнітання, тобто, суміш смоли + реактивні або нереактивні наповнювачі для заповнення великих порожнин при великій притоці води та тиску (Carbo-Block).

Склад та властивості.

Компоненти:

CarboStop 102 складається з модифікованого ізоціанату та добавок. CarboStop 102 АСС є сумішшю каталізаторів для регулювання швидкості реакції. Після додавання каталізатора суміш залишається стабільною мінімум 48 годин, якщо захищена від вологи або прямого контакту з водою.

Система:

CarboStop 102 реагує при контакті з достатньою кількістю води та перетворюється на поліуретанову піну. Фактор спінювання залежить практично насамперед протидіючого тиску, що виникає через механічного опору чи результаті власного розширення реагуючої смоли. У широких тріщинах чи щебені фактор спінювання високий. У тонких тріщинах фактор спінювання обмежений. Щільність, твердість та загальна міцність піни стає експотенційно вищою. У будь-якому випадку рекомендується обмежувати вільне поширення матеріалу за допомогою достатнього тиску. Фактор спінювання ін’єкційної суміші не змінюється за впливом вир у поточній воді.

Застосування:

Перед перекачуванням у смолу CarboStop 102 додається CarboStop 102 АСС у достатній кількості. Таким чином регулюється реактивність ін’єкційної суміші, залежно від обставин. Обидва компоненти ретельно змішуються один з одним. Підготовлена ​​реакційна суміш може зберігатися без помітного збільшення в’язкозті протягом мінімум 48 годин, якщо виключений доступ вологого повітря і води. Після змішування з CarboStop 102 АСС на поверхні в результаті реакції з вологістю повітря може виступити плівка, яка втім не впливає на смолу під нею, проте перед перекачуванням рекомендується прибрати цю плівку, щоб уникнути засмічень насоса.

CarboStop 102/ CarboStop 102 АСС нагнітаються як однокомпонентна смола, при контакті з достатньою кількістю води сильно піниться і застигає. Якщо ущільнюється ділянка містить дуже мало води, то повного затвердіння всіх елементів смоли можна досягти за допомогою попереднього одночасного або наступного нагнітання води.

У порівнянні з двокомпонентними системами смола CarboStop 102, що залишилася в шлангах високого тиску, не твердне. Це гарантується тільки в тому випадку, якщо клапани закриті, так щоб вода могла потрапити в шланги високого тиску і відреагувати зі свіжою смолою.

Безпосередньо після закінчення робіт необхідно промити насос CarboStop D, щоб запобігти заклеюванню насоса та клапанів. При простої більше одного дня необхідно наповнити насос та шланги CarboSolv S.

Рекомендація:

Ми рекомендуємо помістити продукти щонайменше 12 годин перед застосуванням у температуру не менше 15°C, щоб досягти рекомендованої температури застосування від 15°C до 30°C. При нагріванні обов’язково потрібно уникати місцевих перегрівів, напр. біля стінки каністри.

Пакування:

CarboStop 102

20кг у металевих каністрах.

200кг у сталевих бочках

30 каністр на європалеті

Зберігання:

CarboStop 102 і CarboStop 102 АСС чутливі до вологості і тому розливаються за сухої атносфери (захисний газ азот). У сухому стані в нероздрукованій оригінальній упаковці компоненти зберігаються 6 місяців. Якщо вони один раз відкриті, необхідно їх застосувати якнайшвидше.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp