CarboCrackSeal H+

Гідроізоляція деформаційних швів CarboCrackSeal H+

Технічна характеристика CarboCrackSeal H+

Область застосування

CarboCrackSeal H+

CarboCrackSeal H+  надзвичайно еластична двокомпонентна поліуретанова смола повільної дії.
CarboCrackSeal H+ служить для розширеної ізоляції та тампонажу тріщин та пустот у будівлях та інших бетонних спорудах цивільного будівництва.

Використовується в:

  • Облицювання тунелю;
  • Паркових настилах;
  • Бетонні фундаменти;
  • Діафрагми греблі.

Нагнітається через шланги, встановлені у бетонній конструкції.
CarboCrackSeal H+ має дуже низьку в’язкість.
CarboCrackSeal H+ можна нагнітати по забивним або наклеюваним пакерам або шлангам, вкладеним в попередню конструкцію.
CarboCrackSeal H+ відповідає німецьким нормативам ZTV-RISS щодо ізоляції залізобетонних конструкцій.
Застосовується за температури навколишнього середовища від 6º до 40ºС.

Технічні дані

Ця інформація базується на лабораторних відомостях. Під час застосування, вони можуть змінитися за рахунок теплообміну між смолою та бетоном, через властивості поверхні бетону, через вологість, тиск та інші фактори.

Параметри реакції

Початкова температура 8°C 15 °C 23 °C
В’язкість суміші 290±50 мПа*с 160±40 мПа*с 85±30 мПа*с
Термін придатності суміші >60 хв. >60 хв. 60 хв.
В’язкість 1000 мПа*з згодом прим. 100 хв. прим. 115 хв. прим. 120 хв.
Фактор спінювання прим. 1,0 прим. 1,0 прим. 1,0
Поверхневий натяг 30 мН/м
Температура скловання при витримці в сухих умовах – 6 °C

Характеристики продукту

КОМПОНЕНТ A КОМПОНЕНТ B
Щільність при 23 °C кг/м³ 990±15 1220±20
Колір каламутний, медово-жовтий коричневий
В’язкість при 23 °C мПа*с 100±20 70±20
В’язкість при 15 °C мПа*с 210±40 170±40
В’язкість при 8°C мПа*с 370±50 320±50

Механічні властивості

Міцність на розрив 2,0±0,2 МПа
Подовження під час розриву 110±20%
Твердість по Шору A 50±3

Технологія

Суміш смоли заповнює тріщини, що підлягають гідроізоляції. Основний потік води відразу ж витісняється гідрофобною смолою, залишки води прискорюють процес утворення піни із закритими порами.
Кінцевий продукт
Смола твердне через 10 годин, повне затвердіння досягається через кілька днів. Утворена смола є еластичною навіть при пластинчастій (шарової) адгезії. Матеріал не перевищує показника мінімальної 10% розтяжності згідно ZTV-ING.
Продукт  може використовуватись для гідроізоляції ґрунтових вод.

Застосування

Зазвичай суміш смоли нагнітається через забивний пакер і по свердловині в ізолювану тріщину, поки смола не почне виділятися з контрольних свердловин. CarboCrackSeal NV може нагнітатися через ін’єкційні шланги, попередньо встановлені в бетонний стик, спільно з полімерцементними сумішами. Компоненти смоли ретельно перемішуються в об’ємному співвідношенні 2,5 : 1 або ваговому співвідношенні 2 : 1, потім суміш поміщають в інший контейнер або завантажувальний ківш і нагнітають однокомпонентним насосом CT ET I. Слід враховувати робочий термін придатності суміші відповідно до температури нанесення.
При сильних притоках води, попередньо нагнітається смола  CarboStop U або швидко реагує з водою смола CarboStop W, змішана з добавкою  CarboAdd X. Після чого ін’єкція триває смолою CarboCrackSeal NV.

Інформація про ризики та заходи безпеки при поводженні з CarboCrackSeal NV.

Дотримуватись загальних правил техніки безпеки при поводженні з хімічними речовинами.

Символ Xn (шкідливий для здоров’я)
Шкідливий при вдиханні. Викликає подразнення очей, дихальних шляхів та шкіри. Ризик серйозної шкоди для очей. Може спричинити подразнення при вдиханні або контакті зі шкірою. Чи не вдихати пари. При контакті з очима одразу промити їх великою кількістю води та звернутися до лікаря. При контакті зі шкірою негайно промити шкіру великою кількістю води. При недостатній вентиляції носити респіратор. У випадку травми або поганого самопочуття, негайно звернутися до лікаря (сертифікат безпеки можна отримати у виробника).

Зберігання, термін зберігання: не менше шести місяців після дати відвантаження або дванадцять місяців з дати виробництва за умови зберігання у сухому місці за температури від 10 до 30°C. При використанні продуктів, що зберігалися понад зазначений термін, рекомендується їх перевірка співробітником фірми “Мінова КарбоТех”.

Утилізація

Дотримуватись місцевих правил утилізації.
Ми рекомендуємо утилізувати рідкі залишки через установку зі спалювання відходів (Код ЄС з утилізації 070208 “інші залишки реакції та дистиляції”) або витримати рідини разом та утилізувати стверджену смолу на побутовому звалищі або на сміттєспалювальній установці (1) .
Порожні каністри слід очистити від рідини, проткнувши отвір у краю кришки і повернувши банку дном вгору, доки вся рідина не виллється.

Експертиза

  • Експертиза на сумісність із питною водою (KTW-Gutachten, Hygiene-Institut Gelsenkirchen, 2000)
  • Експертиза сили зчеплення та розширення в тріщині  (Institut f/ Massivbau, Essen, 2000).

Вищевказана інформація була складена на основі докладних випробувань та наявних знань і виходить із накопиченого на сьогоднішній день досвіду. Гарантія якості продуктів нашою фірмою, сертифікованою відповідно до стандарту ISO 9001, забезпечується належними умовами продажу та постачання. Оскільки роботи з продуктами проводяться в різних умовах, дана технічна специфікація, а також інша опублікована фірмою “Мінова КарбоТех” інформація або усні консультації з боку наших фахівців не є гарантією результатів і не тягнуть за собою виникнення будь-яких зобов’язань та правовідносин. З питань, пов’язаних із створенням відповідних умов на робочому місці, звертатись до наших технічних консультантів. Пам’ятайте, що необхідно використовувати останнє видання технічної специфікації (120101/001001/CarboCrackSeal NV 16b#d6/06/06).

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp