Бітумна гідроізоляція

Бітумна гідроізоляція

Бітумна гідроізоляція – гідроізоляція за допомогою бітуму: плюси та мінуси.

Битумна мастика для гідроізоляції: недоліки матеріалу та технології.

Бітумна мастика вважається найпростішим і водночас якісним варіантом гідроізоляції. Використання високоякісного сучасного матеріалу під назвою бітум – просто і доступно кожному власнику як вдома, так і будь-якої іншої будівлі, якій потрібна гідроізоляція!

Адже технологія бітумної гідроізоляції налічує вже багато сотень років.

Першими органічними в’яжучими, які почали застосовувати у будівництві, були бітуми та дьогті. Є свідчення застосування бітумних матеріалів у І тисячолітті до зв. е. у Месопотамії при будівництві «висячих» садів Семіраміди, тунелю під Євфратом та асфальтованих бруківок. Відомо застосування бітумних матеріалів у Стародавньому Римі. Середньовічні будівельники, у тому числі й наші предки, застосовували смоли та дьогті для захисту деревини від гниття.

Бітумна гідроізоляція - гідроізоляція за допомогою бітуму: плюси та мінуси

Бітумна гідроізоляція – гідроізоляція за допомогою бітуму: плюси та мінуси

Хоча бітуми і дьогті мають різне походження і дещо відрізняються складом, обидва мають загальні характерні властивості. При нагріванні вони оборотно розріджуються і в такому стані добре змочують інші матеріали, а при охолодженні твердне, міцно склеюючи змочені ними матеріали. Крім того, бітуми і дьогті водостійкі та водонепроникні, і якщо ними просочити або покрити інші матеріали, то вони набувають гідрофобних (водовідштовхуючих) властивостей. Бітуми та дьогті добре розчиняються в органічних розчинниках. Перелічені властивості визначили використання бітумів та дьогтів для отримання клеючих та гідроізоляційних матеріалів, а також для отримання спеціальних дорожніх бетонів – асфальтобетонів.
Бітуми (від лат. bitumen – смола) – при кімнатній температурі в’язко пластичні або тверді речовини чорного або темно-коричневого кольору, що є складною сумішшю високомолекулярних вуглеводнів та їх неметалічних похідних. Залежно від походження бітуми можуть бути природні та штучні (техногенні); джерелом освіти чи отримання бітумів у тому, й іншому випадку є нафту.

Природні бітуми зустрічаються у вигляді асфальтових порід, наприклад, піску, пористого вапняку, просочених бітумом (зміст бітуму від 5 до 20%). Такі породи зустрічаються у Венесуелі, Канаді, на острові Трінідад.

Бітумна гідроізоляція – це один із найстаріших способів забезпечення ефективного захисту будівель від вологи. Але лише наш час сучасні наукові знання дозволили створити з твердого бітуму зручну і легку у застосуванні суміш.

Обмазувальна гідроізоляція

Обмазувальна гідроізоляція

Крихкість матеріалу усувається за рахунок додавання різних сумішей та засобів, що роблять бітум більш якісним та надійним.

Обмазувальна гідроізоляція, що представляють собою два або одне компонентні склади: полімерні або бітумні, залежно від призначення, що утворюють гнучкий однорідний шар, стійкий до перепадів температур і впливу води, що вимиває. Покриття не вицвітає, не відшаровується, не утворює бульбашок, не ушкоджується соляними розчинами, озонованою та хлорованою водою малої концентрації. Може використовуватись як самостійне покриття.

Тобто такий вид обмазувальної гідроізоляції практично не має обмежень для використання.

Бітумні мастики

СІОЛІТ Б1К – –однокомпонентна еластична гідроізоляційна покрівельна мембрана.

СІОЛІТ Б2К — двокомпонентна жорстко-еластична гідроізоляційна мембрана.
Полімерні мастики

СІОЛІТ П1К – однокомпонентна еластична гідроізоляційна покрівельна  мембрана.

 СІОЛІТ П2К  – двокомпонентна жорстко- еластична гідроізоляційна мембрана.

Потужні бетонні споруди, незважаючи на свій значний вигляд, вкрай уразливі перед негативним впливом вологи. Пористі за будовою цегла та бетон під її впливом поступово руйнуються, тому для нормальної експлуатації та тривалого терміну служби їх необхідно захистити. Спосіб гідроізоляції фундаменту слід продумати у процесі будівництва, найбільш популярний – це гідроізоляція за допомогою бітуму. Про особливості цього методу захисту фундаменту поговоримо далі.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Під впливом вологи бетонна подушка та фундаментні блоки руйнуються, іржавіє арматура у їх складі. У результаті конструкція будинку деформується, а стіни покриваються тріщинами. Єдиний спосіб захистити будинок від руйнувань – використовувати гідроізоляцію. Обмазувальна гідроізоляція, що закриває пори в бетоні – найбільш популярний та доступний спосіб.
Бітумна гідроізоляція дозволяє створити безшовний шар захисту на поверхні бетонних конструкцій, вона має відмінну адгезію, стійкість до зовнішніх впливів, довго і надійно служить.

Бітумна мастика застосовується для ремонту покрівель, а також для гідроізоляції будівельних конструкцій нових будівельних об’єктів (гідроізоляції фундаментів, підлог, стін, підвалів, ємностей, герметизація будівель і споруд, гідроізоляція цегляних кладок та залізобетонних конструкцій, захист покрівельних покриттів.

Перед нанесенням бітумної гідроізоляції на поверхню фундаменту або стін важливо пам’ятати: бетонне покриття має бути абсолютно сухим, щоб вода не кипіла, а під шаром гідроізоляції не утворювались бульбашки та порожнечі.

Існує безліч різновидів бітумних матеріалів (модифікацій на основі бітуму):

  • Бітум для обробки фундаменту
  • Бітумно-гумова гідроізоляція для обробки покрівельних покриттів та обробки швів між перекриттями
  • Битумний герметик
  • Битумна мастика (різного призначення)

Шари бітуму слід наносити в нахльост, ретельно втираючи в основу. Головний недолік традиційної бітумної гідроізоляції – складність нанесення, пов’язана зі швидкістю охолодження та затвердіння мастики. Для того, щоб спростити роботи, необхідно працювати в парі, коли один майстер плавить мастику, а другий наносить її на поверхню.

Роботи з бітумною гідроізоляцією при температурі нижче 0 градусів – не проводяться. Причина проста, від холоду вона стає крихкою і тріскається. Бітум з додаванням полімеру дозволяє використовуватися при негативних температурах. Що значно збільшує діапазон використання цього матеріалу.
Ще одна особливість бітумної мастики – це обмежений термін служби (в межах 6 років). Висока пальне робить цей матеріал менш затребуваним, в порівнянні з більш сучасними аналогами.

У нашому інтернет-магазині можна придбати недорогий та якісний матеріал для гідроізоляційних робіт . Обмазувальна гідроізоляція на основі матеріалів, представлених у нашому каталозі – ідеальний спосіб захистити фундамент та стіни будинку від вологи на довгі роки.

У нас Ви можете проконсультуватися з питань:

– гідроізоляція.
– Бітумна гідроізоляція.
– Мастика бітумна.
– мастика бітумна ціна.
– Мастика бітумна гідроізоляційна.
– бітумна мастика для фундаменту.
– Мастика бітумна для покрівлі.
– Гідроізоляція бітумна.
– Бітумна мастика для бетону.
– Мастика бітумна купити.
– мастика для бетону.
– бітумна мастика для фундаменту.
– Мастика бітумна каучукова.
– бітум для фундаменту.
– Бітумна мастика для гідроізоляції.
– Бітумна гідроізоляція фундаменту.
– мастика для ремонту даху.
– Нанесення бітумної мастики на бетон.
– Гідроізоляція бітумною мастикою.
– Бітумна мастика для фундаменту ціна.
– Мастика бітумна 50 кг ціна.
– гідроізоляція бітумна мастика.
– Мастика бітумна гідроізоляційна ціна.
– Мастика гідроізоляційна для покрівлі.
– мастика бітумна ціна за кг.
– Мастика для приклеювання руберойду.
– Бітум для гідроізоляції.
– Мастика гідроізоляційна бітумна.
– гідроізоляція на бітумній основі.
– бітум для гідроізоляції фундаменту.
– Обробка фундаменту мастикою.
– Бітумна мастика для руберойду.
– Купити бітумну мастику для гідроізоляції фундаменту.
– Гідроізоляційна мастика для покрівлі.
– Бітумна мастика гідроізоляція.
– Мастика полімерна гідроізоляційна.
– Мастика бітумна полімерна.
– Бітумна мастика для гідроізоляції фундаменту ціна.
– Бітумна мастика для гідроізоляції фундаменту.
– Бітумна мастика для гідроізоляції покрівлі.
– Купити мастика бітумна.
– мастика гідроізоляційна для фундаменту.
– Бітумна мастика для цоколя.
– Полімерна мастика для бетону.
– Мастика бітумна покрівельна ціна.
– Бітумна гідроізоляція покрівлі.
– Мастика бітумна 20 кг ціна.
– Купити бітумну гідроізоляцію.
Звертайтесь! Наші експерти дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гидроизоляция Telegram

Гидроизоляция Telegram

Гидроизоляция Viber

Гидроизоляция Viber

Гидроизоляция WhatsApp

Гидроизоляция WhatsApp