Анкерний клей

Анкерний клей CarboPur WFA

Де застосовується анкерний клей?

У тих випадках, коли необхідно забезпечити надійне кріплення елементів будівельних конструкцій, виготовлених із бетону, цегли, блоків, натурального та штучного каменю та інших матеріалів, можна використовувати хімічний анкер. Цей матеріал, який нещодавно з’явився на будівельному ринку, забезпечує надійну фіксацію різних елементів за рахунок сил адгезії. З’єднання, отримані за допомогою хімічних анкерів, за своїми характеристиками міцності і надійності значно перевершують ті, для формування яких використовувалися звичайні анкерні болти.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

CarboPur WFA (Карбо Пур ВФА)

CarboPur WFA (Карбо Пур WFA)

CarboPur WFA (Карбо Пур WFA)

Основна сфера застосування двокомпонентної поліуретанової смоли CarboPur WFA – це гідроізоляція та усунення протікань та швидкої зупинки води .
Завдяки гарній адгезії, а також швидкому твердінню двокомпонентна смола ін’єкцій CarboPur WFA, успішно використовується для кріплення сталевої арматури, анкерів, різьбових стрижнів та багатьох інших елементів.
CarboPur WFA застосовується як швидкодіюча клеюча речовина для кріплень:
– сталевий арматури (стрижнів);
-різьбових стрижнів;
– болтів та спеціальних кріпильних / фіксуючих систем;
– бетон (залізобетон);
– цегляна кладка (пустотіла цегла, повнотіла цегла, блоки);
– суцільної кам’яної кладки;
– монолітні породи.

Характеристики / Переваги:

Швидке затвердіння (при контакті з водою спінюється, витіснять воду). Спінена смола розширюється і витісняється воду в тріщинах під тиском.
Тим самим закриваючи можливість подальшого доступу до вологи. Також CarboPur WFA проникаючи в мікротріщини застигає, зв’язує та зміцнює матеріал допомагають вирішувати питання посилення та зміцнення конструкції, а також гідроізоляції стін та наповнення тріщин та порожнин.
Смола за відсутності води, не спінюючись, твердне і перетворюється на щільний, непористий матеріал. В результаті формується водонепроникна оболонка;

– сильна адгезія навіть вологої поверхні (можлива робота в умовах вологості або під час усунення протікання);
– високе навантаження;
– не сповзає навіть на стельових поверхнях;
– можливість використання стандартних пістолетів;
– спеціальна насадка – міксер, зручність у роботі та низький рівень втрат.

Час фіксації «застигання» смоли CarboPur WFA (Карбо Пур ВФА) залежить від таких факторів як температура та вологість.
Час застигання смоли CarboPur WFA (Карбо Пур ВФА) при температурі 3±5°С близько 3 – 5 (п’яти) хвилин.

Інструкція з використання:

1. Просвердлити отвір необхідної глибини та діаметра;
2. За допомогою пістолета закачати в отвір смолу;
3. Вставити (арматуру) анкер у заповнений просвердлений отвір, при цьому смола може частково вийти з отвору;
4. Зачистити надлишки смоли.

Як вибрати анкерний клей?

Асортимент хімічних анкерів на сучасному ринку справді великий. Саме тому вибрати потрібний матеріал буває досить складно. Фахівці відзначають, що найбільш популярними та надійними є компанії, що спеціалізуються.

Анкерний клей

Анкерний клей

Що є анкерний клей і в чому полягає принцип його роботи?

Анкерний клей для арматури – це своєрідна сполучна речовина між кріпленням та основою. Оскільки двокомпонентна поліуретанова смола CarboPur WFA має дуже велику адгезію до улюблених матеріалів та поверхонь. Смола досить глибоко проникають у поверхню (в пористих матеріалів), завдяки цьому виходить максимально надійне зчеплення, а також зашита деталі (арматура або анкер) від впливу вологи (згодом з корозією).

Застосування анкерного клею

Насамперед анкерний клей широко застосовується при бетонних роботах. Наприклад, його застосовують як продовження для арматури, для кріплення піноблоків, а також для монтажу ним кріплення різних систем. Використовувати анкерний клей необхідно з точністю дотримуючись інструкції. Саме тому, якщо ви не є фахівцем у сфері будівництва та ремонту, не маєте належного досвіду – найкраще перед покупкою проконсультуватися з продавцем-консультантом, який розкаже вам тонкощі використання анкерного клею того чи іншого виробника. У чому основні переваги анкерного клею для арматури?

 Застосування анкерного клею

Застосування анкерного клею

Переваги і позитивні властивості анкерного клею:

  1.  забезпечує найнадійнішу, міцну фіксацію;
  2. має високу хімічну стійкість;
  3. надійно герметизує з’єднання;

І так, в результаті отримуємо кріплення, яке вважається одним з найдовговічніших;
Завдяки своїм характеристикам хімічний анкер демонструє високу ефективність при поєднанні тих конструкцій, які в процесі експлуатації сприймають значні статичні, динамічні і вібраційні навантаження. Міцність таких з’єднань на розрив у 2,5 рази перевищує отримані під час використання металевих анкерних елементів.