Анкерні системи

Анкерні системи

Анкерні системи (самозабурювальні буро-ін’єкційні ґрунтові анкери, мікропалі,  ґрунтові нагелі)

Розвиток висотного та підземного будівництва України зараз потребує влаштування котлованів глибиною до 30 м і більше. Надійне кріплення стін котлованів у цих умовах досягається шляхом використання ґрунтових анкерів довжиною до 50 м і більше. Такі технології застосовуються також при будівництві об’єктів транспорту, гірничодобувної справи та гідротехнічних споруд. У нашій країні найбільш поширеними типами ґрунтових анкерів є попередньо-напружені тросові анкери, але вони мають один істотний недолік – релаксацію елементів якоря (кореня) анкера та навколишнього ґрунту, що призводить до зниження анкерного зусилля та потребує їх додаткового натягу при виконанні земляних робіт.

Анкерні системи

Наведені недоліки усуває нова сучасна технологія, пов’язана із застосуванням анкерних систем Minova MAI SDA.

Коронка “гублена” самозабурювальна анкерної системи

Технологія влаштування самозабурювальних буро-ін’єкційних анкерів отримала в останні роки особливу популярність, тому що вона дозволяє суттєво знизити трудовитрати та терміни проведення робіт, підвищити технологічність, максимально скоротити використання ручної праці та забезпечити надійність конструкцій, що зводяться.

Ми допоможемо вирішити проблеми із гідроізоляцією будь-якої складності! Безкоштовна консультація. Телефонуйте! +38 (044) 419 90 16, +38 (067) 504 99 69

Коронка для анкерних систем

Ця технологія застосовується для вирішення наступних будівельних завдань:

 • побудова нових та посилення існуючих фундаментів будівель та споруд, у тому числі й історичних;
 • зміцнення схилів та насипів при розширенні гірських доріг, біля існуючих будівель та споруд, мостів тощо;
 • будову підпірних стін та огороджувальних конструкцій котлованів (шпунтові огорожі, «стіна в ґрунті»);
 • запобігання спливанню гідротехнічних споруд, фундаментів глибокого закладання тощо;
 • пристрій опор ЛЕП, ліхтарів освітлення, рекламних щитів тощо.

Опис

Самозабурювальні буро-ін’єкційні анкери є порожнистою металевою конструкцією у вигляді окремих стрижнів з’єднаних муфтами з використанням одноразової бурової коронки. При необхідності всі складові елементи конструкції поставляються з антикорозійним покриттям як гарячого оцинкування.

Переваги

 • Відпадає необхідність проведення таких робочих операцій як буріння під захистом обсадних труб, а також заклад і подальший натяг сталевого каната. Чим вище небезпека обвалення стін свердловини, тим раціональніше використання ґрунтових анкерів, що самозабурюються.
 • Завдяки можливості використання легкого бурового обладнання дана технологія може застосовуватися в обмежених умовах, таких як підвальні приміщення, приватні невеликі дворики та виробничі цехи із встановленим обладнанням.
 • Одночасне буріння та нагнітання цементного розчину через порожнистий сталевий стрижень значно прискорює та спрощує процес влаштування анкерів.
 • Є дуже ефективною при реставрації та реконструкції будівель, завдяки застосуванню маловібраційних технологій та буро-ін’єкційних паль.
 • Ін’єктування густого цементного розчину під тиском при одночасному ударно-обертальному бурінні призводить до ущільнення ґрунту і, в цілому, поліпшення його будівельних властивостей.
 • Роботи виконуються без вилучення ґрунту і відповідно його подальшого видалення.
 • Нерідко можливе виконання робіт без зупинки виробництва.
 • Групове (кущове) розташування паль покращує поверхневе зчеплення.
 • Зниження витрат проти традиційних методів анкерування до 40%.

Виїзд спеціаліста для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 419 90 19, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Telegram

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція Viber

Гідроізоляція WhatsApp

Гідроізоляція WhatsApp