Анкерні рішення Minova MAI

Анкерні рішення Minova MAI

Анкерні рішення Minova MAI (Крутизна схилу вимагала спеціального рішення для ущільнення піщаної основи та попередження просідання схилу. Завданням для самонарізних анкерів типу R51N від компанії Minova MAI було зміцнення нахилу та закріплення стін.)

У Хьонефосі, маленькому норвезькому містечку за годину їзди від Осло, компанія-забудовник завершила будівництво елітного житлового комплексу з 36 окремими блоками. Всі три чотириповерхові багатоквартирні будинки були побудовані на схилі, що вимагало стабілізації схилу підпірними шпунтовими стінами. Компанія-забудовник обрала самонарізні анкери (SDA) компанії Minova MAI для закріплення цих стін та остаточної стабілізації в піщаному ґрунті. Система поєднує буріння та нагнітання цементного розчину в одному процесі, а також легку та швидку роботу закріплення ґрунту. Всі анкери були поставлені компанією Geomek, партнер-дистриб’ютор компанії в Скандинавії.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Анкерні рішення Minova MAI

Анкерні рішення Minova MAI

На терасах, що виходять на південний схід, розташовано дванадцять приватних резиденцій, кожна з яких має велику житлову площу від 43 до 158 квадратних метрів. Крутизна схилу вимагала спеціального рішення для ущільнення піщаної основи та попередження просідання схилу. Завданням для самонарізних анкерів типу R51N від компанії Minova MAI було зміцнення нахилу та закріплення стін. Враховуючи нестійкий ґрунт, розробник проекту вирішив використовувати бурові долоти типу R51/115/ESS-D та R51/110/XX, які особливо підходять для складних геологічних робіт із сипучим піском, піском середньої щільності або гравійним ґрунтом.

Зміцнення схилів (Анкерні системи - Minova)

Зміцнення схилів (Анкерні системи – Minova)

Анкери були розміщені на чотирьох рівнях на відстані 2,4 метри. Будівельна команда встановлювала анкери на глибині 22 метри на схилі зі швидкістю від чотирьох до шести анкерів на добу. Цей процес закріплення перевершує за швидкістю всі загальноприйняті методи лише за один крок: одночасне буріння та нагнітання розчину в стрижень сприяє більш продуктивному процесу будівництва. Цементний розчин притискається до стінок порожнини свердловини за допомогою головки анкера, цементний розчин зміцнює та стабілізує навколишній ґрунт уздовж усієї свердловини. Спеціальні розсувні муфти допомагають продовжити анкери, рівномірно розподіляючи сили між окремими стрижнями.

Анкерні системи Minova

Анкерні системи Minova

Для кращого захисту від корозії, анкерні стрижні, встановлені на останніх чотирьох метрах схилу, були оброблені інноваційним методом обробки TwinCoat, що поєднує гарячу оцинковку поверхні та епоксидне покриття, яке допомагає витримувати надзвичайні механічні навантаження протягом багатьох років.

Звертайтесь! Наші експерти дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!

Гидроизоляция Telegram

Гидроизоляция Telegram

Гидроизоляция Viber

Гидроизоляция Viber

Гидроизоляция WhatsApp

Гидроизоляция WhatsApp