Анкера Minova

Анкера що самозабурюються

німецького виробника Minova – це успішне вирішення кріплення для нестійких ґрунтів, таких як пісок, гравій, намул та глина, а також для м’якої і середньої пористості в скельних утворень.
В ході реалізації проектів стикаються з низкою різних умов, анкера Minova які самозабурюються варто розглядати в якості основного виробничого рішення.

 

Анкера що самозабурюються

Анкера що самозабурюються

Рішення від виробника Minova MAI SDA, спеціально розроблено для оптимізації установок, з урахуванням будь-яких проектних потреб. Буріння отвору відбувається в грунті або нестійкій породі з одноразовою коронкою і порожнистим стрижнем, а після буріння відбувається ін’екцтування цементним розчином або смолою через порожнистий стрижень в навколишнє порожнину грунта- це є найкращим рішенням для підвищення ущільнення грунта.

Анкера що самозабурюються

Анкера що самозабурюються

Minova MAI SDA має 3 основні області застосування:

Зміцнення схилів

Цей процес проводиться для зміцнення нестійких порід / грунтів, які зазвичай тестуються перед установкою «стрижневий кріплення». При пухкому і вивітрених грунті використовуються SDA.

Анкера що самозабурюються

Анкера що самозабурюються

Фундаменти

Самозабурюючі системи Minova MAI SDA це буроін’єкційні системи, що складаються з введеного розчину з арматурного стрижня анкера Minova MAI SDA. Вони можуть встановлюватися в місцях з обмеженою внутрішньою висотою стелі, обмеженою можливістю доступу полегшеного бурового обладнання з низьким рівнем шуму і вібрації, і з мінімальною підготовкою майданчика. MAI SDA, успішно встановлюються в багато типи грунтів, в тому числі гірську породу, і витримують розтягувальну і стискає навантаження. Великою перевагою є поєднання буріння і цементації, що робить можливим забезпечення високої продуктивності при будівництві пальових фундаментів.

Будівництво тунелів

Анкера що самозабурюються Minova MAI SDA є найбільш економічним рішенням для зміцнення контура тунелю і установки випереджаючої кріплення тунельної вироблення в четвертинних відкладеннях і пухких породах.

Більш детальну інформацію щодо застосування анкерів Minova ви дізнаєтеся в наших фахівців за телефонами:

+38 (044) 351 12 74,

+38 (067) 504 99 69

 

#Minova #ASOCRET #ASOCRET_IM #schomburg #гидрофильная_резина#бетонаясмесь #ремонтнаясмесь
#CarboPur_WFA #CarboPur #Minova #Минова#гідроізоляція_CarboPur
#гідроізоляція #гидроизоляция #ЦГіП #гидроизоляция #гидроизоляция_фундамента #гидроизоляция_крыши#гидроизоляция_подвала
#сухойподвал #сухойдом #гидроизоляция_дома#гидроизоляция_пвх #ПВХ #мембрана #монтаж #ремонт#гидроизоляция_стен #ГіСіВТ #ГіСіВ_Т
#смесьдлягидроизоляции #Гидрофильная_резина #набухаючарезина #ПВХкрыша