Використання анкерних систем

Використання анкерних систем

Використання анкерних систем (самозабурювальні буро-ін’єкційні грунтові анкери, мікропалі, ґрунтові нагелі).

Розвиток висотного та підземного будівництва України зараз потребує влаштування котлованів глибиною до 30 м і більше. Надійне кріплення стінок котлованів у цих умовах досягається шляхом використання ґрунтових анкерів довжиною до 50 м і більше. Такі технології застосовуються також при будівництві об’єктів транспорту, гірничодобувної справи та гідротехнічних споруд. У нашій країні найбільш поширеними типами ґрунтових анкерів є попередньо-напружені тросові анкери, але вони мають один суттєвий недолік – релаксацію елементів якоря (кореня) анкера та навколишнього ґрунту, що призводить до зниження анкерного зусилля і вимагає їхнього додаткового натягу при виконанні земляних робіт.

Наведені недоліки усуває нову сучасну технологію, пов’язану із застосуванням анкерних систем Minova МАI SDA.

Коронка - самозабурювальні анкерної системи

Коронка – самозабурювальні анкерної системи

Технологія устрою самозабурювальних буро-ін’єкційних анкерів отримала в останні роки особливу популярність, тому що дозволяє суттєво знизити трудовитрати та терміни проведення робіт, підвищити технологічність, максимально скоротити використання ручної праці та забезпечити надійність конструкцій, що зводяться.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Безкоштовна консультація. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Коронка для анкерних систем

Коронка для анкерних систем

Ця технологія застосовується для вирішення наступних будівельних завдань:

 • пристрій нових та посилення існуючих фундаментів будівель та споруд, у тому числі й історичних;

 • зміцнення схилів та насипів при розширенні гірських доріг, біля існуючих будівель та споруд, мостів тощо;

 • пристрій підпірних стін та огороджувальних конструкцій котлованів (шпунтові огорожі, «стіна в ґрунті»);

 • запобігання спливанню гідротехнічних споруд, фундаментів глибокого закладання тощо;

 • пристрій опор ЛЕП, ліхтарів освітлення, рекламних щитів тощо.

Опис

Самозабурювальні буро-ін’єкційні анкери є порожнистою металевою конструкцією у вигляді окремих стрижнів з’єднаних муфтами з використання одноразової бурової коронки. При необхідності всі елементи конструкції поставляються з антикорозійним покриттям у вигляді гарячого оцинкування.

Переваги

 • Відпадає необхідність у проведенні таких робочих операцій як буріння під захистом обсадних труб, а також заклад і подальше натяг стального каната. Чим вище небезпека обвалення стін свердловини, тим раціональніше використання грунтових анкерів, що самозабурюються.
 • Завдяки можливості використання легкого бурового обладнання дана технологія може застосовуватися в стиснених умовах, таких як підвальні приміщення, приватні невеликі дворики та виробничі цехи з встановленим обладнанням.

 • Одночасне буріння та нагнітання цементного розчину через порожнистий сталевий стрижень значно прискорює та спрощує процес влаштування анкерів.

 • Є дуже ефективною при реставрації та реконструкції будівель завдяки застосуванню маловібраційних технологій та буро-ін’єкційних паль.

 • Ін’єктування густого цементного розчину під тиском при одночасному ударно-обертовому бурінні призводить до ущільнення ґрунту і, в цілому, поліпшення його будівельних властивостей.

 • Роботи виконуються без вилучення ґрунту і відповідно його подальшого видалення.

 • У ряді випадків можливе виконання робіт без зупинки виробництва.

 • Групове (кущове) розташування паль покращує поверхневе зчеплення.

 • Зниження витрат у порівнянні з традиційними методами анкерування до 40%.

 

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!