Як і чим захистити фундамент від вологи?

Якщо фундамент не має гідроізоляції, Ви сильно ризикуєте! Бетон, який входить до складу монолітного фундаменту, має одну неприємну особливість: при потраплянні на його поверхню вологи він відіграє роль губки, вбираючи воду в значних обсягах і пропускаючи вологу всередину споруди. Збільшуючи вологість у будові, а також руйнуючи фундамент.

Для усунення цієї проблеми гідроізоляція фундаменту просто необхідна.

З додаванням спеціальних гідроізоляційних сумішей, а також підвищенням марки здатність вбирати вологу зменшується. Але не можна гарантувати, що тепер будинок захищено на 100%. Гідроізоляція фундаменту є обов’язковою атрибутикою при будівництві будь-якої будови. Гідроізоляція фундаменту скорочує його знос під дією ґрунтових вод, захищає підвальні приміщення та сам будинок від вологи та плісняви.

Ми допоможемо вирішити проблеми з гідроізоляцією будь-якої складності! Консультація безкоштовна. Виїзд спеціаліста для огляду. Телефонуйте! +38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Для фундаменту слід класифікувати види гідроізоляційних робіт:

Фарбувальна гідроізоляція(дивитись детальнішу інформацію про фарбувальну гідроізоляцію);

Оклеювальна гідроізоляція (дивитись детальнішу інформацію про оклеювальну гідроізоляцію);

Обмазувальна гідроізоляція  (дивитись детальнішу інформацію про обмазувальну гідроізоляцію);

Проникаюча гідроізоляція (дивитись детальнішу інформацію про проникаючу гідроізоляцію);

Ін’єкційна гідроізоляція (дивитись детальнішу інформацію про ін’єкційну гідроізоляцію);

Бентонітів мати (дивитись детальнішу інформацію про бентонітових матів);

Яка гідроізоляція краще захищає?

Зробити однозначні висновки про переваги того чи іншого варіанта практично неможливо. Один вид ізоляції дешевий, інший – довговічний, третій – можна застосувати майже миттєво. Тому, вибираючи «найкращу» гідроізоляцію – орієнтуйтеся на особисті потреби та поради фахівців.

Виїзд фахівця для огляду. Професійні майстри. Найсучасніші технології. Наші фахівці абсолютно безкоштовно розроблять технологію для вирішення Вашої проблеми!

Ми гарантуємо якість своєї роботи!

cgip@ukr.net

+38 (044) 351 12 74, +38 (067) 504 99 69

Телефонуйте просто зараз!