Гидроизроляция подвала

Гідроізоляція підвалу

Гідроізоляція підвалу- важливе значення для експлуатації конструкцій

Гідроізоляція підвалу має надзвичнайно важливе значення для експлуатації будь якого типу будівельних конструкцій.

Сирість, волога, затоплення водою (талою, ґрунтовою) і як результат, цвіль, руйнування бетону та фундаменту – все це наслідок неправильної або неякісної гідроізоляції.

Підвал є корисним приміщенням, яке може використовуватися для різних цілей: зберігання продуктів, складування речей, приміщення невеликої майстерні або кімнати для занять спортом. Однак вогкість може стати серйозною перешкодою для всіх цих починань, особливо це актуально в міжсезоння, коли рівень ґрунтових вод піднімається до максимальних позначок і зростає кількість опадів. Гідроізоляція підвалу – єдиний спосіб уникнути проникнення води в стіни, яка може стати причиною цілого ряду неприємностей.

Якщо ви виявили вологі місця в своєму підвалі або помітили, що стіни в кімнатах першого поверху з’являються місця з сирістю, то вам слід встановити причину цього явища і джерело виникнення надлишкової вологи. Швидко та професійна це може з’ясувати лише фахівець. Найчастіше причиною протікання є неякісна або пошкодження гідроізоляції зовнішньої поверхні фундаменту, який безпосередньо контактує з ґрунтом і ґрунтовими водами. Навіть якщо рівень ґрунтових вод нижче глибини залягання донної плити фундаменту, на його стіни впливають осадові потоки і тала вода, особливо в разі зруйнованої або неякісно сконструйованої вимощення.

Для проведення грамотної діагностики гідроізоляції підвалу найкраще залучити фахівців з гідроізоляції, тому що від правильної оцінки причини буде залежати і вибір методу захисту від вологи. Це може бути ремонт, усунення локальних протікання, комплексна ізоляція або інші способи, зовнішні або внутрішні, трудомісткість і вартість яких може сильно відрізнятися.

На ринку представлено безліч засобів і матеріалів для гідроізоляції. Правильно підібрати їх може тільки компетентний фахівець. Адже вибираючи матеріали, слід звернути увагу на їх характеристики і умови експлуатації. Та якісно виконати роботи на всіх етапах.

Звертайтеся! Наші експерти дадуть відповідь на всі ваші запитання.