Послуги з гідроізоляції

Послуги:

Компанія «Центр гідроізоляції і покрівлі» з великим досвідом роботи в галузі будівництва і гідроізоляції пропонує своїм клієнтам великий перелік послуг і робіт з гідроізоляції різних будівельних конструкцій від зайвої вологи і передчасного руйнування. За час існування компанії була зібрана велика команда фахівців і не менша база партнерів – європейських і вітчизняних фірм виробників. Використання гідроізоляційних матеріалів дозволяє позбутися проблем протікань на тривалий час без шкоди для здоров’я людини, так як всі матеріали абсолютно нешкідливі.

Послуги:

Також ви можете замовити:

електромонтажні роботи (монтаж і демонтаж електропроводки, електрообладнання, встановлення лічильників тощо).
виконання промислових наливних підлог;
висотні роботи.
Також в останні роки були вивчені сучасні технології по закріпленню ґрунтів, фундаментів будівель і зміцненню схилів спеціальними грунтовими анкерами, мікропалі і ґрунтовими нагелями.

Будь-які будівельні заходи або робота по гідроізоляції будуть проведені в найкоротші терміни і за кращими цінами. Найголовніше, що великий досвід дозволяє нашим фахівцям виконувати всі роботи на найвищому рівні якості, що в сукупності з якісними матеріалами дає відмінний результат.