Новини

сайту Центру гідроізоляції і покрівлі. Матеріали і роботи з гідроізоляції на всіх етапах будівництва. Якісні гідроізоляційні матеріали. Роботи з гідроізоляції. Матеріали для гідроізоляції.
«Центр гідроізоляції і покрівлі» – підприємство з багаторічним досвідом роботи на
будівельному / гідроізоляційному ринку України. Спеціалізується на виконанні робіт і продажу матеріалів щодо захисту будівель і споруд промислового і цивільного будівництва, гідротехнічних споруд і тунелів від вологи і води. Виконуємо роботи по влаштуванню і ремонту всіх видів гідроізоляції на будь-якому етапі будівництва.
Основу фірми становить колектив кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом. За період існування компанія розробила свою власну технологію, що допомагає вирішувати проблеми гідроізоляції будь-якої складності, як при новому будівництві, так і на вже побудованих об’єктах. Виконані нами роботи відрізняються високою якістю виконання, надійністю, довговічністю і мають тривалий термін гарантії.

спеціалізація:
1.Работа по гідроізоляції (ін’єктування смолами, бентонітова, яка проникає
гідроізоляція) – цивільне і промислове будівництво (паркінги, тунелі, мости, басейни, підвали, фундаменти, тераси, холодні і деформаційні шви і.т.д.).
2.Гідроізоляція, ремонт і відновлення бетону
3.Кровельние роботи з використанням ПВХ мембран і наливних мастик.
4. Сучасні технології протидії зсуву ґрунтів і роботи по зміцненню
фундаментів, берегів і т.п.
5.Матеріали для антикорозійного захисту будівельних конструкцій (лаки, фарби спеціального призначення).
6.Очістка фасадів від солей та розчинних плям. Гідрофобізація.
7.Промишленние наливні підлоги.